Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ut. mensim első napja 21.12.24...

Ut. mensim első napja 21.12.24.A leleten ez áll:grav.s.11.akkor a baba január első hetében fogant és rá 2 hétre agyazodott be? Mert jan.15en a teszt meg - volt. De ha mens.elso napjától számítják a heteket,akkor miért nem 13 hét van írva?

Figyelt kérdés
A mens.kiszamithatatlan volt mindig. A babának mindent szeretnék feljegyezni :) a kérdés végül is annyi.. jól számol e a kalkulátor,hogy valószínűleg jan.elso hetében fogant a baba?:)
2022. márc. 18. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel a mensi kiszámíthatatlan volt mindig ahogy írod is , így nem kijelenthető hogy tuti január első hetében fogant !


A fogantatás után kb 7-8 napon fejeződik be a beagyazodas … utána 1-2 nap és a hcg eléri a szintet hogy reagáljon a teszt ! Ha meg neked január 15-én negatív volt a teszt akkor biztos hogy nem január első hete ! Azt lehet tudni mikor lett elsőszor pozitív a tesztet ?

Hogy szoktak alakulni a ciklusaid? Hány naposak kb ?

2022. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Mikorra vagy kiírva amúgy ?

2022. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szept.30ra.

Első pozitív: 02.09 es akkor már azt írta,hogy 3+ a HVG 1000 volt.

A ciklusok kb 2,3 naposak voltak. És vagy 1 hetet vagy 2 hetet kezdett el késni az utóbbi fél évben.

2022. márc. 19. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

1 vagyok

Hat ha az első teszted február 9-én lett pozi akkor inkább január vége fele történt aktusbol foganhatott meg , egyébként meg ugye 12. Heti genetikai ultrahang alapján fogjak pontosítani a terhesség korát és akar módosítják a szules dátumát is !

2022. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2022. márc. 20. 11:54
 6/6 A kérdező kommentje:

Pontosították: 10.03

A terhességi hét pedig 13 hét 3 nap. Visszaszamolva az 12.27 és a mensim 12.24 volt. Tehát nem a mensitol számoltak... Teljes katyvasz. :)

2022. márc. 31. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!