Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivel fordult ez elő ?

Kivel fordult ez elő ?

Figyelt kérdés
8hetes vagyok , pénteken voltam az orvosnál, mindent rendben talált , még a kis szívverését is láttuk . Viszont hangot nem mutatott a doki , azt mondta hogy majd később a 12.hetin már hallható lesz . Lehet hogy az ultrahang gép nem olyan vagy az orvos nem tudta mit kell megnyomni ahhoz hogy hallhassuk? Előző vizsgálatoknál nem az orvos hanem egy asszisztens nézett meg , általában így is szokott lenni de most az ultrahangos asszisztens hiányzott .

2022. márc. 20. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami volt a géppel. Ha mutatta a szívverést, csak nem adott rá hangot, akkor mi a gond? A szívcsőpulzálást/szívfrekvenciát a gép megállapítja, ha az rendben volt, akkor felesleges ezen agyalni.
2022. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egy hosszabb vizsgálat lesz, lesz idő rátenni a fehet és azt nézegetni ( kell is, a vizsgálat része)


Amíg pici könnyen elmászik, keresgélni kell, hogy a hang szép legyen.. nem akarta húzni az időt

2022. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

2 terhessegem volt, egyiknél sem hallgatta mrg a doki a szívhangot, csak látta a gépen.


En nst-n és a védőnőnél hallottam csak.

2022. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor nem csak az én orvosomnál van ez . Barátnőm beparáztatott hogy lehet hogy az orvos meg én se láttam jól hogy ver a kis szíve , de akkor megnyugodtam barátnőmet meg majd jól lebaszom hogy itt feleslegesen idegesít .
2022. márc. 20. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen embereket eszembe nem jutna barátnak nevezni...
2022. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csak a sokadik héten hallottam amikor már a védőnőnek néznie kellett


(mondjuk uh-on sem láthattam semmit, csak a monitor hátulját)

2022. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 12. heti genetikain hallottam először. És utána is csak a genetikaikon. A gondozáson sosem hallgatunk szívhangot, terhesség megállapításnál sem volt, de mindent megmutatott az orvos, láttam a saját szememmel a pulzálást, ahogy látom most is minden alkalommal, így nem oszt, nem szoroz, hogy hallom is-e. :)
2022. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!