Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív ovulációs teszt után...

Pozitív ovulációs teszt után pár nappal, miért erős újra a tesztem?

Figyelt kérdés

Tettem már fel pár kérdést az oldalra. A kérdéseimet ezzel kapcsolatban linkelem ide.


1.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


2.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..



Jelenleg az lenne a kérdésem hogy pozitív volt az ovulációs tesztem a 31. ciklus napon. De azóta sem sokat halványodott. Mitől lehet ez? Terhességi tesztet a 30. ciklus napon csináltam utoljára, az egyértelmű negatív lett. Ma a 33. ciklus nap van.


Csatolom a mai LH teszt képet:


[link]



2022. márc. 22. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha az előző 100 kérdésednél se tudta senki a választ akkor most mit vársz? Jelentkezz be egy nőgyógyászhoz majd ő megmondja.
2022. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kedves #1 kommentelő! A 100 kérdés az csak 2! És vannak ezen az oldalon értelmes emberek is, akik biztos szívesebben segítenek mint te.
2022. márc. 22. 14:32
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
De szakember nincs, sokra mész a szívességgel🤦‍♀️
2022. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, nem fogom végig olvasni az előző kérdéseket.


hány naposak a ciklusaid?


az lh teszt nemigen szokott 3 napig pozitív lenni. jóstesztként nem tudom mennyire megbízható. rossmannban vennék facelle terhességi tesztet, elég jó és jó az ára is, megbízható, érzékeny (10) teszt.

vannak jópáran, akiknek sosem volt pozitív lh tesztjuk, mégis terhesek lettek, szóval ezt sem venném készpénznek amúgy. számomra sokkal megbízhatóbb a hőmérőzés, ott konkrétabban látni, ha volt ovu. persze ki kell ismerni itt is a tested, mert nekem apró változások is befolyásolták a hőt, pl. hogy a karom be volt e takarva vagy sem.

2022. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
30 napos volt próbálkozás előtt a ciklusom, ez a 3. hónapja hogy próbálkozunk. Az első hónapban 8 napot késett (38 napos volt a ciklus) a 2. hónapban (47 napos volt) 17 napot késett (ott is valószínűleg menzesz időben volt ovuláció) mert akkor észleltem ovu tüneteket.
2022. márc. 22. 14:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

használsz valamilyen mensi/babatervező appot? nekem a fertility friend bevált, visszamenőleg is fel tudod vinni a mensiket, így pontosabban számolja az ovut, kövi mensit. ez volt nekem a legpontosabb. illetve a hődet is tudod írni benne, amiből csinál grafikont, behúzza majd az ovut is, ha esetleg mégis későbbi időpont a hőd szerint, akkor átrakja.

ha ebben a hónapban is csak szimplán késik, érdemes lehet elmenni nőgyógyászhoz, hogy mégis mi okozhatja ezt, esetleg kérni egy hormonpaneles vérvételt, hogy hátha ott borult fel valami...

2022. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is gondoltam rá hogy egy vérvételes hormon vizsgálat nem árt ha most sem sikerül.
2022. márc. 22. 15:07
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Én is mikor teszteltem, folyamat pozitív lett, pedig utólag tudom, hogy peteeresem nem lehetett vagy ritkán. A kovid oltás felborította a ciklusom így teljesen el voltam keseredve. Kolléganőm a myo inositolt ajánlotta! Azt mondta vegyek be napi kettőt a legjobb elalvás előtt mert a kávé üti a hatását. Figyeltem az étkezésre, szedtem a vitamint és rá pár hétre pozitívat teszteltem. Olyan peteerest csinált, hogy megszólalt.

Olvass utána, teljesen természetes étrend-kiegészítő! Lényegében mint az Inofolic csak lényegesen olcsóbb mert nincs benne folsav!

Nem tudom 100%-ra mondani, hogy emiatt, de a tapasztalat ezt mutatja. Szorítok!!!

2022. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahol itt olvastam, hogy a PCOS betegeknél állandóan pozitív az ovulációs teszt.

Érdeklődj utána

2022. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező, lett baba?
2022. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!