Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 21. hétben vagyok, múlthét...

A 21. hétben vagyok, múlthét csütörtökön éreztem először a babám mozgását, naponta többször is. Most 3 napja szinte semmi, normális ez?

Figyelt kérdés

Reggelente éreztem őt a bal oldalamon fekve, meg napközben is ülve többször. Most 3 napja csak néha, és enyhén érzem.

Keddre van időpontom, addig is szerettem volna megkérdezni, hogy normálisnak mondható-e ez, vagy nem? A védőnőm semmennyire sem nyugtatott meg, azt mondta még pici a baba, de menjek be az ügyeletre, ha gondolom.


Köszönöm, ha segítesz!


2022. márc. 26. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen normális :) akkor még én sem mindig éreztem :) még nagyon picike. Én most vagyok a 26. hétben de az én babám elég lusti, de pl éves után 1 órán belül mindig bulizik kicsit, ezt soha nem hagyja ki. De pl a frontokat is megérzik ám és olyankor is lustibbak :)
2022. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszel valami édeset vagy iszol valami cukrosat, a bal, oldaladra fekszel és érzed a babát akkor jó, 21 hetesen nem emlekszem nekem mennyit mozgott, anno volt 2 nap mikor kb alig, akkor én is paraztam és épp orvoshoz akartam már menni külföldön, aztán megindult🤗 Moat már szinte egész nap bulizik🤗
2022. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, akkor nem aggódom magam halálra!😊 Első babám, kb. minden a frászt hozza rám...
2022. márc. 26. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, nálam is első baba és végig parazom az egészet főleg úgy hogy most meg már 3 hét kb és szülök 🥶🥶🥶😂
2022. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye ez a védőnő? Amikor elkezded érezni a baba mozgását olyan pici, hogy, simán elöfordul, hogy, napokig nem érzed, elmászkál máshova a méhedben. Majd hetekkel szülés, előtt lesz gond ha nem érzed mozogni, akkor már nincs helye, folyton érzed majd.
2022. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a 21.hetben jársz, teljesen normális, hogy ha napokig nem érzed.

Én is kB 2 hétig nem is éreztem minden nap, utána is csak akkor, ha este hanyatt feküdtem kinyujtott lábakkal és a hasamra tettem a kezem.

Most a 26.hetben járok, és csak ezen a héten kezdtem el intenzívebben érezni napokozben is, anelkul, hogy a kezemet a hasamra tenném. Idáig be kellett érnem a fent említett módszerrel, reggel és este mindig ellenőriztem, rugdos e, úgy kezdtem nyugodtan a napot ill. feküdtem le nyugodtan aludni, de napokozben nem éreztem semmit.

2022. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon megnyugtattatok, így már nem aggódom akkor. Köszönöm szépen, hogy írtatok, jó egészséget mindannyiótoknak😊🌷
2022. márc. 26. 23:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!