Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti folyamatos...

Terhesség alatti folyamatos fázás? Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Ez terhességhez köthető vagy valami teljesen más lehet? 12 hetes vagyok ma és most már egy hete legalább, szinte folyamatosan fázom. De nimcs hideg, alapvetően 22 fok van a házban, ami teljesen normális, de én állandóan fázom. Ha bekapcsol a fűtés úgy örülök, de az is csak néhány perc. Esténként fél órát állok a zuhany alatt és ezután is érzem, hogy hidegek a végtagjaim, arcom stb. Múlt csütörtökön, amikor kint is 21 fok volt, na akkor nem fáztam, nagyon jól esett a napfény, de a házban már vacogtam.

Valami vérkeringési probléma lehet? Érdemes ezt megemlíteni, ha megyek orvoshoz?


2022. márc. 28. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is fázósabb lettem. Normalis, ilyenkor a hormonok teljesen másképp működnek.
2022. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Alacsony vérnyomás.
2022. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Terhesség alatt van ilyen. Nekem inkább melegem volt. Pedig alapból fázós vagyok.
2022. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Én 12+4 hetes vagyok és én is állandóan fázom. Szerintem normális, kisfiammal pl állandóan melegem volt. Fene se érti...
2022. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból is nagyon fázós vagyok, de terhesen nagyon az lettem. Nyáron 30 fokban kötött pulóverben és tavaszi dzsekiben ültem az udvaron. Kb a huszadik hétig tartott a nagyon fázós időszak aztán elmúlt.
2022. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is végig dideregtem az első trimeszterben, pedig nyári 40 fok volt. Egészséges babám született. Szerintem is a hormonok játéka.
2022. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem váltakozik a vacogós, mindent egyszerre magamra húznék a szekrényből állapot és az egy szál póló is lerohad rólam 15 fokban is állapot. Örülnék, ha csak az egyik lenne, mert ezek jellemzően ilyen 5-10 perces váltásokban követik egymást :D


Tuti, hogy a hormonok miatt van, én eddig normális voltam. Szerintem megemlítheted az orvosnak, de hacsak nincs valami durva eltérés a vérnyomásodban vagy a vérvételed eredményeiben, nem hinném, hogy tudna érdemben segíteni.

2022. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fázós típus, sőt. De 3.terhességemnél majd megfagytam. 16 hónapos már, de még tart a fagyosság.
2022. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor nem vagyok egyedül ezzel, nem gondoltam volna pedig. Alapvetően mindig is fázósabb voltam, alacsony is vérnyomásom, de ez most mindent túlszárnyal.
2022. márc. 28. 21:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem hiába 100as a vérnyomásom, olyan de olyan melegem volt egész terhességem alatt.


Félidőben januárban egy szál bugyiban aludtam, fűtés nélkül. A férjem ott didergett mellettem nyakig betakarózva.


Szerintem normális mind a kettő.

2022. márc. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!