Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye a császárnak...

Mennyi az esélye a császárnak ha a kicsi nyakán van a köldökzsinor?

Figyelt kérdés
attol megszületik simán?39hetes
2008. dec. 17. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem uncsimnak kétszer volt rátekeredve 12 óra után született meg simán, mert mindig visszhúzta a zsinór de neki nem tudták előre h ott van...miért te tudod előre h nyakán van kicsidnek??megfelelő a tápanyag s oxigénellátása??Ha igen meg keringés is akkor sztem lehet simán, ctg rögtön jelzi ha baj van s akkor műtő....
2008. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Ha tudják előre h rá van tekeredve, akkor annak császárnak kell lennie!

Nekem ezt mondta az orvos, nem lehet kockáztatni.

Könnyű szülést, boldog babázást

34 hetes kismama

2008. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2x szültem simán, mindkettő babának a nyakára volt tekeredve a köldökzsinór, de előre persze ezt nem tudtuk.Szóval egészségesek, nem okozott semmi gondot. Úgy tudom, csak akkor van baj, ha rövid a köldökzsinór és úgy van a nyakára tekeredve. De sztem ez az ultrahangon látszik.És akkor gondolom nem kockáztatnak a dokik a sima szüléssel.
2008. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En racafolok az elottem levo valaszadoknak!Abban az esetben csaszar ha szorosan van ratekeredve!En 3 hettel ezelott szultem,30 hetes terhesen mondta a dokim hogy a nyakan van a koldokzsinor de mivel eleg hosszunak latta a koldokzsinort es nem volt annyira szorosan rajta hogy fullassza termeszetes uton szultem meg a kislanyom megpedig tulhordassal nagyon hamar kipottyant pedig elso baba es nemcsak a nyaka korul volt a koldokzsinor hanem a hatan vegig is..Tehat nem minden esetben kell csaszar!Nagyon sokan vannak meg akik termeszetes uton szulnek,egybol leszedik a nyakarol hogy megszuletik,es ne felejtsuk el hogy nem a szajukon veszik a levegot hogy megfulladjanak!!A zsinor nem szabad osszenyomodjon!
2008. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!