Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merckformin/Meforal abbahagyása?

Merckformin/Meforal abbahagyása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 éve szedek Merckformint, PCOS-em, inzulinrezisztenciám van. Most a kezelőorvos abbahagyatja velem, 11 hetes kismama vagyok.

Soha nem hagytam még abba, nem is tudom, hogy mire számíthatok?

Nálatok mi volt? Megugrott a cukor, az inzulin? Tartom a diétát, mozgást természetesen, de aggódok a babám egészségéért is nagyon. Nem lehet ebből baj?


2022. ápr. 4. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kb. 1 évig szedtem, teherbeesés előtt. Nekem nem volt semmi, szerintem ne aggódj
2022. ápr. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12.hetig abba kell ezeket hagyni ugyh jol teszi az orvosod nyugi
2022. ápr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem változott semmi, szerencsére. Arra jobban figyeltem, hogy mit eszek. Valami olyat mondott doki, hogy a magzat is termel inzulint szóval elvileg nem lehet gond, ha nem kólán élsz :)
2022. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!