Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet nincs elég helye a...

Lehet nincs elég helye a babának a hasamban?

Figyelt kérdés
33 hetes létemre pici a pocakom, pedig az ultrahangon eddig a babát mindig a koránál kb 1 héttel nagyobbra mérték. Utoljára a 31. héten voltam orvosnál, azt mondta ne aggódjak emiatt, majd most indul meg a hasam növekedése. Hát nem igazán indult meg, viszont a magzatmozgás egyre kellemetlenebb, néha már egyenesen fáj, feszít, mintha szét akarna szakadni a hasam belülről. Lehet nőtt a baba, de a hasam nem, nincs elég helye neki odabenn? Ilyen létezik? Tapasztalt valaki már ilyet?

2022. ápr. 4. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vége felé már általában ilyen, inkább kellemetlen, mert arányaiban kisebb a hely, meg ugye bökdösnek a hegyes végtagok is. Olyan nincs, hogy ne lenne elég helye, nyugi, ki van ez találva :-) Lehet, hogy keresztben van pl. és azért kellemetlenebb.
2022. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik babának kevés a hely a vége felé. És van olyan nő, akinek nagyon kicsi hasa van terhesen. Én olyan 6 hónapos terhesnek néztem ki szüléskor, a nőgyógyászokat ez egyáltalán nem lepte meg, van ilyen.
2022. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi a hasam, 32 hetes vagyok, mozgásokat is kényelmetlennek érzem, de nem mondták, hogy ez gond lenne.
2022. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek is elférnek valahogy, nyugi :)
2022. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? a természet csodálatosan megoldott a méhet és baba szülésig forgolodik és ez nem függ kismama pocijának mréetétől
2022. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!