Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kérhetek ilyet a...

Szerintetek kérhetek ilyet a házirorvostól?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, munkahelyen nyilván nem szeretném még közölni, viszont elég stresszes munkam van magas pozícióba, húsvét utáni héten szabin leszek, és elotte pedig szeretnék 4 nap táppénzre elmenni, hogy tudjak egy picit pihenni. Utána dolgoznék tovább, csak úgy érzem jót tenne most egy kis pihenés, de szabira már nem tudnék húsvét előtt elmenni, ezért gondoltam megkérem, hogy írjon ki.
2022. ápr. 6. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nyugodtan. Ha normális, minden szó nélkül ki fog írni
2022. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális egyébként, születésem óta ismer, tudja, hogy nem vagyok lógós, csak nem tudom illik-e ilyet kérni úgy, hogy semmi bajom sincs gyakorlatilag, csak hogy kicsit túlhajtottam magam
2022. ápr. 6. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem biztos,hogy kiír.A nőgyógyásztól kéne ilyen papírt kérned és azzal a házi orvoshoz elmenni!
2022. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem is kérheted tőle nyugodtan. Felvesz valamire és annyi
2022. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Sok orvos terhesség nélkül is kiír bármikor.
2022. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha normális, akkor ki fog írni. Pontosan tudja, hogy nem havonta kérsz ilyet. Őszintén szólva én amióta dolgozom nem voltam olyan beteg, hogy táppénzre kényszerüljek, de előfordult, hogy pszichésen olyan kimerültnek éreztem magam, hogy egy náthával is kértem, hogy vegyen táppénzre. Ez a 6 év alatt kb. 2x4 napot jelentett. Hát az vesse rám az első követ... Amúgy fiatal vagyok, nincs sok szabim, pláne nem pazarolni való csak mert kimerültem.
2022. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!