Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok és...

13 hetes kismama vagyok és olyan érzésem van, mintha egy gombóc lenne állandóan a torkomban.? Többit lent le írom reszletesen.

Figyelt kérdés

Egy ideje már esténként úgy érzem, mintha egy gombóc lenne a torkomban. Rennie nem használt, kaptam rá Ludea-t. Úgy éreztem segít eleinte, viszont most már egész nap ilyen érzetem van. Savam abszolút nincsen, vagyis azt úgy nem érzem. Szerintetek más lehet, mint a gyomorsav? Olvastam pajzsmirigy problémát is. Mit gondoltok?

Persze orvossal konzultáltam szerinte gyomorsav. Házi orvoshoz most fogok vérvételre menni.



2022. ápr. 9. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött, és a 7. héttől jött a hányás. Viszont cserébe elmúlt a gombóc érzés.
2022. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval a lényeg, hogy nem tudom én sem mitől volt, azt gondolom így utólag hogy talán az is valami enyhe hányinger féle lehetett, csak fura formában jelentkezett. Aztán 7-17. hetet végig hánytam, majd teljesen elmúlt minden ilyen jellegű panasz.
2022. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is hánytam egy párszor, amiatt hogy irritált ez a torkomban van érzés. De nekem ez kb 10 héttől indult meg. Azt gondolnám, hogy ilyenkor már el múlóban kéne lennie, de inkább rosszabb.

Semmi praktika nem válik be rá, bármivel próbálkoztam.

2022. ápr. 9. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, sőt később is visszajött 25. Hét meg 32. Körül.

Sav volt a doki szerint, en tűrtem, nem múlt el nekem sem se rennie-től, se semmitől.

2022. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen mindenki savat mondd. Csak én emiatt alig eszek, fogytam már egy pár kilót. A baba jól van hála istennek. Viszont én ezáltal, hogy nem eszek nem jól. Tűröm, tűröm én is. Csak közben persze aggódom is néha,miközben még hol a vége tudom.
2022. ápr. 9. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Rejtett reflux. Nekem is volt.
2022. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Reflux!

Szintén!- 24 hetes vagyok ah elejetől Ludea reggel!

De egyetlen egy dolog van ami mellett nem erzem! Rágózz! Mentholost én igy vagyok egesznap!

2022. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, ki próbálom!😊
2022. ápr. 10. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!