Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség alatt borzaszt...

Korai terhesség alatt borzasztó puffadás, szél/bélgörcsök ellen volt valami ami bevált?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász azt mondta ez gasztroenterologiai probléma, feltehetően az IBSemmel összefüggésben, de tanácsot vagy tippet nem adott. A magzat jó helyen van, minden rendben, de ezek a görcsök főleg fekvő helyzetben kikészítenek. Éjszaka minimum kétszer kelek a fájdalomra. Hála az égnek legalább émelygős, hányós nem vagyok (még). Elevitet szedek, néha megpróbálok magne b6ot pluszba még de sokat nem segít a dolgon. Most arra gondoltam lecserélem az Elevitet és megprobálok valami tornát nézni hátha kitudom mozogni. Valakinek még valami tipp vagy bevált praktika?
2022. ápr. 18. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Espumisan
2022. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én is nagyon puffadtam az elején, bevált praktikám nincs. Igyekeztem olyanokat enni-inni, ami nem puffaszt. Sajnos ennyi. Youtube-on egyébként vannak erre tornák, de nekem nem használtak.
2022. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es. Megkérdezhetem kb mikor múlt el nálad?
2022. ápr. 18. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Puffadás meg minden kellemetlen, de vannak kismamáknak való gyógyszerek. amikor nő a méhed akkor mulik el 14.hétől
2022. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából egy időben az émelygéssel. Én a 7. héttől a 15-6. hétig voltam rosszullevős. A puffadás már onnantól megvolt, hogy meg kellett volna jönnie. Megjegyzem a fokozott puki/büfi azóta is megvan. De legalább már nem bántó, távozik magától minden... (bocsánat) :D

2-es voltam

2022. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Köszönöm. Reménykedtem benne hogy picit hamarabb végetér. 1 hét múlva lesz egy nagyon fontos előadásom és most elképzelésem sincs, hogy fogom azt a másfél órát ilyen görcsökkel végigvinni, de veszek espumisant is aztán próbálom kilogisztikázni mi tud legalább ennyire helyrerakni. Utána szenvedek én tovább hónapokig.
2022. ápr. 18. 21:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!