Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után mikor lettél...

Missed ab után mikor lettél terhes újra?

Figyelt kérdés
2 ciklust vártunk + 2 sikertelen hónap. En teljesen abban a tudatban voltam, hogy vetélés utan könnyebb teherbeesni.
2022. ápr. 20. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapot vártunk, az orvos 2 ciklust javasolt, ami végül 3 lett, mert ha már így alakult sajnos, beadattam a covid elleni 2 oltást. Tavaly május elején volt a műtét, augusztus vége óta nem védekeztünk, de kb. elsőre összejött. Most vagyok a 37. hétben.
2022. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Miért lenne könnyebb vetélés után teherbe esni?
2022. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6 hétre rá
2022. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
A műtétet követő 5ik hónapban, de az első 3ban tudatosan védekeztünk.
2022. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
2020 Október 29.én műtöttek. 1 mensit kivártunk (addig védekeztünk) ez 28napra meg is jött. Onnan belevágtunk újra. 29napra megjött december 27én, majd januárban pozitívat teszteltem. Ma már 7 hónapos :)
2022. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Nekem sajnos 3 missed abom volt. Első után (7 hetes missed) kihagytunk 3 ciklus, majd kémia terhesség, kimaradt 1 ciklus majd terhes lettem, de az volt a 2. missed ab (6 hetesen). Kimaradt 1 ciklus és újra terhes lettem, de akkor is missed ab volt (5 hetesen). Utána vártunk 3 hónapot és most 10. hétben vagyok és eddig minden rendben. (kopp-kopp)

Nálunk genetikai okok voltak amúgy. Közben mentek a vizsgálatok és kerestük a megoldást. A dns fragmentációt kellett rendbe tenni.

2022. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Tavaly április terhesség ,6 hetesen missed ab.

Tavaly december terhesség 12 hetesen sikerült a missed ab(az elejétől nem fejlödött)

Azóta se sikerült és feladtam!

Van már 1 fiam🙏

2022. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

November elején volt spontán vetélésem 8 hetesen

December elején már újra pozitív volt a tesztem

2022. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Tavaly Augusztus végén volt a műtét, 6 hetes missed 8 hetesen felfedezve. Ez amúgy inszem volt. Utána nem jött meg azt hiszem november elejéig. Nem nagyon voltunk a toppon, így komolyan nem is próbálkoztunk. Vitaminokat szedtem, próbáltam pihenni. Decemberben és január elején rendesen megjött. Februárban akartunk visszamenni a klinikára, ha újra megjön. Januárban spontán teherbe estem és nagyon úgy néz ki, hogy a 8. ciklusnapon. Most töltöttem a 16 hetet. Kitartás és minden jót!
2022. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból, aki lepontozza a válaszokat, az miért teszi? Mindenki leírta vele hogy volt. Mi ezen a haszontalan? Komolyan nem értem. Vagy csak az a hasznos, ha azt írja, hogy soha többet nem sikerült?
2022. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!