Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez mit jelenthet?

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Macskát tartok lakásban és 8 hetes vagyok, voltam vérvételen nem rég kaptam meg az eredményt online, viszont nem tudtam ki guglizni, mit jelenthet, dokihoz sajna csak 2 hét múlva megyek, akkorra van időpont. Úgyhogy ha esetleg volt ilyen valakinek és tud segíteni, azt nagyon megköszönném!! Vagy a jó tanácsokat macska mellett terhesen😁



[link]



2022. ápr. 21. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nincs toxoplazmózisod ugyanis azt írja a lelet hogy nem reaktív.

Az almot ne te takarítsd lehetőleg de ha muszáj akkor gumikesztyűben csináld és alapos kézmosás előtte is utána is.

2022. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az IgM olyan antitestekre utal, amelyeket közvetlenül a betegségnek való kitettség után állítanak elő, míg az IgG egy későbbi válaszra utal. Az IgG általában a páciens immunitását biztosítja az adott betegség tekintetében."


Viszont nincs mellette referencia szám.

Nekem ilyen volt és azt mutatta, hogy már átestem toxoplazma fertőzésen régen és van védettségem, és hogy nincs aktív fertőzésem.


Toxoplasma IgM : 0,42

0,9 alatt Negatív, 0,9-1,0 kétes 1,0 felett poztív


Toxoplasma IgG : 8,20 IU/ml

6,4 IU/ml alatt Negatív, 6,4-10 IU/ml kétes, 10 IU/ml felett pozitív


Ebből kiindulva nálad mindkettő alacsony, így nincs fertőzés és nem volt azaz még elkaphatod.

Ne nyalogasson a cica és sokat moss kezet utána. A legfontosabb pedig, hogy ne nyúlj az alomhoz. Onnan lehet legjobban elkapni.

Szerintem a saját macskától azért ha eddig nem kaptad el akkor csak nem most fogod. Ha kijár a cica akkor viszont behozhatja bármikor ő is.

2022. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem voltàl jelenleg pedig biztosan nem vagy veteg.


2 viccesen előadott video a témàban.


Ne edd meg a kakájàt😅🫣

A mosatlan zöldségtől esélyesebben kapod el.


[link]


[link]

2022. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Huu, köszönöm, sikerült megnyugodni, ezen pörgök már egy jó ideje😅

Nagyon szépen köszönöm, így mostmár akkor biztonságban érzem magunkat😅😁

2022. ápr. 21. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Én is várandós vagyok, és azért imatkozom, hogy pozitív legyen, mármint hogy már át estem!

Nagyon vigyázz magatokra, nyers húsokat ne edd se a házi kolbászt szalonnát. Illetve a többi hasznos tanács az előttem szólóktól!

2022. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Házi szalonnát sütve se??
2022. ápr. 21. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Hőkezelve bármit szabad! Csak legyen jól át sütve 😊
2022. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!