Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erezni, ha nő a hematoma?

Erezni, ha nő a hematoma?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag amint terhes lettem azonnal lett is egy hematomam es sokszor vereztem mar miatta. Vegig mensi szeru de nagyon minimalis alhasi gorcsot ereztem, de nem foglalkoztam vele tudtam h ez normalis. Viszont volt 1,5 het amig egyaltalan nem ereztem ez a kis gorcs szeruseget es epp ebben a 1,5 hetben vegre nem nott a hematoma. Elotte mindig nott. Most megint erzem napok ota ezt a fura erzest es felek h talan azzal van osszefuggesben h megint no ez az undisag. Legkozelebb a 12.heti genetikai lesz most 10 hetes vagyok, de mar nagyon nagy volt a hematoma 6 cm, ha megnagyobb lesz akkor nem tudom mi lesz…
2022. ápr. 22. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2022. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne eroltesd magad es pihenj. Most mar nem nagyon tudja “kimosni az embriót.

Nekem ikerterhességem volt de sajnos elhalt az egyik embrió, vérezgettem mert kiakart lökődni és a dokim azt mondta ez már nem tudja vinni a másikat magával. Akkor én olyan 10-11 hét között voltam.

A görcsöl hetes nem feltétlen a hematoma miatt van. Nő a méhed, nyúlnak a szalagok.

2022. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Görcsölgetés*
2022. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha kisebb lenne ense aggodnek de hat alig 4cm az embrio es 6 cm a hematoma :( es egyaltalan nem ugy nez ki egyelore mint ami fel akarna szivodni mert meg meg mindig alvadt meg a ver benne meg mindig nem szervult, latszik az uh-n h tiszta folyadek meg az egeszbpedig mar 6 hete itt van :(
2022. ápr. 22. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érezni.
2022. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális nő méhed,nyúlnak a szalagok. hematoma felszivodik,de nem érezni
2022. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen "hasfájásom" amikor kiürült a haematoma.

Amíg friss volt vagy nőtt, addig szúró/hasító fájdalmat tapasztaltam.

De nekem az első terhességem, szóval lehet, hogy a szalagok voltak, csak összemosom a haematomával.

2022. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!