Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szkennelni lehet terhesen?

Szkennelni lehet terhesen?

Figyelt kérdés

Tudom elég bugyuta kérdés, csak már mindenen aggódom, a terhesség utolsó hónapjában vagyok és a magán diakjaimnak megigertem hogy bescannelek egy könyvet hogy amíg nem tudok órát tartani tudjanak haladni. El is kezdtem, félig kilogott a könyv a scanner alól és akkor gondolkoztam az első oldal után hogy vajon lehet e, nem káros a hatása a magzatra?


Köszi a válaszokat előre is.

39hkm



2022. ápr. 23. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
🤦‍♀️🤦‍♀️ Pfú bammeg.. Te hogy élted túl eddig a 39 hetet?
2022. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Azért néha elgondolkodom azon, hogy a terhességgel jár valami agyrágó bogár is, ami a szülésig az illető összes ép agysejtjét felzabálja.
2022. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Hu pasztmek, erre nekem is ez az első reakcióm 🤦‍♀️
2022. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon nehezen jött össze a baba hogy ennyire aggódsz?Lombik esetleg?

Megértem hogy aggódsz hidd el de ez már kicsit túlzás.Semmi baj nem lesz szkennelsz.Addig míg nem iszol alkoholt,nem drogozol és nem dohányzol addig biztonságban van a baba.

2022. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
*ha szkennelsz
2022. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

:D

Na jó, hogy kapj normális választ is, én a 0-36. hét között napi szinten szkenneltem a munkahelyemen. Minden rendben volt a kislányommal, 2,5 éves már.

2022. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 🙂, gondoltam hogy abszurd, de még ha nevetséges is a kérdés azért megnyugodtam. Igen azért izgulok ennyire mert nagyon nehezen jött össze, és előtte már volt vesztesegünk is sajnos.
2022. ápr. 23. 15:33
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Sok boldogságot és jó egészséget Nektek! :)

6os voltam.

2022. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

De akkor is kéne gondolkodni!!!!

Mi lesz veled a szülés után?!

2022. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Sejtettem hogy erről lehet szó.Megértelek tényleg mert nekünk is nemrég volt veszteségünk és nagyon rossz de nem lesz semmi baja a babának ha eddig Hálisten nem lett.Már nemsoká ott lesz veletek!

#4

2022. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!