Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájpolip terhesség alatt?

Méhszájpolip terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akiknek terhesség alatt kialakult méhszáj polipja, ti milyen gyakran véreztetek tőle? És ha véreztetek tőle, akkor mindig elmentetek orvoshoz?

Milyen erős volt nálatok a vérzés?

És volt valami olyan tevékenység kifejezetten, amitől elkezdtetek vérezni?

Nekem a nőgyógyász csak a szexet mondta, hogy attól lehet, de azt nem csináltuk, mégis másodszorra kezdtem el vérezni.

Először a 10. héten, most pedig a 14. héten vagyok.

Ráadásul megint bennem van a félsz, hogy mi van, ha nem a polipról van szó?



2022. ápr. 25. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a 7. héten okozott vérzést, azt mondták, hogy a polip miatt. Aztán véreztem a 11.héten, ekkor derült ki, hogy a lepény széle eléri a méhszájat, emiatt a 15. héten is véreztem.

Nekem a polip végül "elhalt" magától. Aztán hogy tényleg a polip okozta-e az első vérzést, azt már nem lehet tudni. 🤷‍♀️

Nekem a 11. és 15. heti vérzésem erősebb menstruációhoz hasonló volt.

2022. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!