Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inzulinrezisztenciára terhessé...

Inzulinrezisztenciára terhesség? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Olyan kismamak, anyukák, babára várok tapasztalataira lennék kíváncsi, akik IResek és terhesek voltak. Mi volt? Problémamentes volt?

2022. ápr. 26. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm a második babáját várja IR-esként, tartja a diétáját, rendszeresen jár kontrollra amúgy az égvilágon semmi baja nincs se most, se az első terhességével.
2022. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
IGT-vel lettem terhes. Semmit nem diétáztam sőt csak a Mekis McFlurryt tudtam csak megenni. Nem lettem terhességi cukros és a fiam is tök egészségesen született.
2022. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
IR-es vagyok. A terhességem teljesen probléma mentes volt. IR miatt többször kellett vérvételre mennem, hogy lássuk, ha valami kezd elcsúszni, de minden érték rendben volt végig. Odafigyeltem, hogy mit eszek, de azért többször becsúszott édesség vagy gyümölcs és nem lett semmi gond. Súlyomat nagyon kellett figyelni, a terhesség megállapításnál közölte endokrinológus, hogy akkor erre a terhességre van 10kg-om. Azt ne lépjem túl és nem lesz gond.
2022. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!