Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 gyerek mellett milyen volt...

3 gyerek mellett milyen volt a terhességed?

Figyelt kérdés

Tudtál befelé figyelni? Vagy csak futottál a napi családi mókuskerékben? Volt, amit másképp csináltál az előző gyerekekhez képest akár terhesség alatt, akár babakorban?

Én a harmadik gyereknél már alig tudtam megélni a babavárást, babakort, annyira elterelték a figyelmem a napi teendők. Kettőt pislogtam és már jött is a szülés, aztán az első szülinap. Ma már 4,7,13 évesek a nagyok. És most jön a negyedik gyerek. Elhatároztam, hogy ezt az időszakot most tudatosabban élem meg. Másoknak mik az élményeik sokadik váandósságukról?


2022. ápr. 28. 07:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Még az elején vagyok ugyan, de a teljes egészében a férjem futja a mókuskereket, igazából fel sem kelhetnék az ágyból, de a legkisebb itthon van velem és a lakást is rendbe kell tartani. Az utolsó terhessége is ilyen problémás volt, bízom benne, hogy a 12. hét után könnyebb lesz. :)

De az utolsónál én is úgy éreztem, hogy pikk pakk elrepült az idő.

2022. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!