Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondtad el, és mikor a...

Hogyan mondtad el, és mikor a "nagyobb" gyerekeidnek ,hogy úton a kistesó?

Figyelt kérdés
Arra lennèk kíváncsi ,hogy hogyan mondtad, vagy mondanád el a nagyobb (5 és 7 éves gyerkőcök) testvèr(ek)nek ,hogy úton a legkisebb tesó? Ès mikor ? Tehát a pozitív teszt után? Vagy a 12.hèt után ?

2022. máj. 5. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
8. hét után, amikor volt szívhang. A teszt szerintem túl korai még, az UH-t meg azért nem vártuk meg, mert már nem emlékszem miért, de anyáméknak elmondtuk korábban, és akkor már a gyerekeket sem hagyhattuk ki. :)
2022. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 11 éves. Egyik reggel úgy a 9.hét környékén együtt reggeliztünk, nekem meg rohanni kellett hányni. A lányom egyből mondta a páromnak, hogy "Remélem terhes, azért hány." :D

Szóval akkor megmondtuk neki, hogy tényleg. Egyébként várni akartunk a 12.hétig.

2022. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3 eves kislanyom megtalalta az ultrahang kepet a 10.heten😅 kerdezte mi ez, mondtam neki h ezt ugy hivjak h ultrahang kep es a kisteso van rajta aki anya pocakjaban no:) azota minden minden nap keri h nem lehetne e mar most kivenni a babat a hasambol🤣 5.honap😅
2022. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2.5 éves gyerekemnek rámutattam a hasamra, hogy "baba", azóta ő is mutogatja és mondogatja, de nyilván semmit nem ért belőle 🤣

Azt hiszem nekem anyukám elmondta a tesóm a pozitív teszt után, 6 éves voltam.

2022. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a 9. hét körül, az első ultrahang után mondtuk el a 3 és 6 éves fiainknak, hogy úton a tesó. Vettünk három Kinder tojást,és úgy adtuk oda nekik,hogy minden tesó kap egyet, a harmadik a legkisebbé :D
2022. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

4 éves fiúnknak 3 hónapos terhesség után kezdtük el mondogatni, mert addig fölöslegesnek tartottuk hogy foglalkozzon vele. Mondjuk utána sem nagyon foglalkozott a dologgal, elkönyvelte és kész :D


Mi úgy mondtuk el, hogy épp beszélgettünk a játékokról és áttereltük a témát, hogy milyen jó lenne, ha lenne egy testvére, aki mindig itt lenne és tudna vele játszani, ketten lennének a szobában, együtt bohóckodhatnának. Mondta hogy igen az jó lenne. Erre elárultuk, hogy képzelje, nemsokára lesz egy testvére.

2022. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az 5 éves gyermeknek a szivhang után mondtuk el, semmi extra, mondtuk h azért voltunk orvosnál mert képzelje el van egy baba a hasamban és lesz mégegy testvére és azt nézte meg hogy vele minden rendben van-e
2022. máj. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát ☺️

5-ös ,ez a Kinder tojásos nagyon jópofa ötlet 😀

2022. máj. 6. 10:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi még nem voltunk hasonló helyzetben (most várjuk az elsőt), de 8 éves voltam, amikor a tesóm megfogant. Nem tudom, hogy anyukám hány hetes volt, amikor megtudtam, de gyanítom, hogy a teszt után nem sokkal. Tisztán emlékszem, hogy apukám jött értem a suliba, majd a ház előtt leállította a kocsit, rám nézett és kikerekedett szemekkel közölte, hogy "Anyád csíkosat pisilt!." Arra emlékszem, hogy fogalmam sem volt, hogy mit jelent ez a mondat, de arra már nem, hogy anyukám hogy puhította le ezt az igencsak férfias közlést. :D
2022. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!