Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szokott lenni köztes uh a...

Szokott lenni köztes uh a szívhangot megállapító és a 12. Heti között?

Figyelt kérdés
Ha nincs baj, akkor nem javasolják? Nekem még 3 hét és pár nap van a 12. Heti uhig. A legutóbbin volt szép szívhang, minden rendben volt, azt mondta szerinte fölösleges hamarabb visszajönnöm. Akkor én is egyetértettem, de már picit bánom. Nincsenek igazàn tüneteim, előtte se voltak, azóta se lettek így eléggé aggódom. Az orvosomhoz nincs hamarabb időpont már, de egy másik helyre másik dokihoz találtam csak nem akarok paramami lenni, aki 2 hetente rohangál uhra.. Meg kellemetlennek is érezném csak így odamenni egy másik dokihoz, hogy "hát eddig nem találkoztunk, ezután se fogunk, de most pillants már rá, bár semmi bajom azt hiszem". Ti elmennétek a helyemben?
2022. máj. 5. 17:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Államiban nem tudom hogy működik, de magánban én voltam közte.
2022. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem mennék, teljesen felesleges.

Írod szépen, hogy nem akarsz kéthetente ultrahangra rohangáló paramami lenni... Akkor minek mennél, ha semmi bajod?!

"Nincsenek igazàn tüneteim, előtte se voltak, azóta se lettek" - Örülj neki. Ez nem jelent SEMMIT.

2022. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy voltam, hogy pont akkor csak egy másik orvoshoz volt hamar időpont az ünnepek után.

Azóta se voltam nála, máshoz járok havonta.

Amúgy kit érdekel mit gondol? Neki az számít, hogy fizess érte, nem kell a körítés, semmi köze hozzá ha nem mész oda többet.

2022. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én azért voltam közte, mert volt nálam komplikáció.
2022. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
6, 9 és 12 hetesen mentem, de azért, mert én a 6-10. hétig véreztem, és az orvos követni akarta a dolgok alakulását. Egyébként a tiédhez hasonló problémamentes terhességgel nem mentem volna.
2022. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Valószínűleg csak fölöslegesen rohangálnék, ha nincs komplikáció. Meg végülis, ha lenne se nagyon tudnának mit tenni. Elengedem a dolgot.
2022. máj. 5. 18:03
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én mindenkire zöldet nyomtam.
2022. máj. 5. 18:03
 8/22 anonim ***** válasza:
35%
Hat azert a “tok folosleges” kommenteloknek uzenem h en voltam a 7.heten terhesseg megallapito uh-n, utana legkozelebb a 13.heti genetikara mentem ahol kiderul h mar a 9.heten elhalt a baba csak nem indult be a veteles, masnapra ki is irtak mutetre, de reggelte mar tok szarul voltam, foltos lett a labam, vermergezest kaptam a halott embriotol.. nem volt kellemes maradjunk annyiban. Ugyh en legkozelebb tuti elmegyek a 10.heten is.
2022. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

Ja es a ket esemeny kozott total jol voltam…

Bocs 12.het nem 13

2022. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

Nekem muszáj volt mennem mert 6+3 voltam és szívhang nem volt még.Aztán 8+3 mentem vissza és kiderült hogy nem is fejlődött tovább.Meg mondjuk a védőnőt is úgy lehet felkeresni ha élő a terhesség.

Mindegy a lényeg hogy én mennék és nem mert paramami vagyok hanem azért mert ha esetleg valami nem stimmel akkor jobb hamarabb megtudni mint mondjuk a 12.héten közlik hogy gáz van.

2022. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!