KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TerhessĂ©g » Hogy lehet, hogy az egyik...

Hogy lehet, hogy az egyik oldalrol kisebb a hasam?

Figyelt kérdés

13 hetes vagyok, masodik gyerek ugyh kb a 10.hettol van egy kis poci(nem hizas🙄)

Ha jobbra fordulok latszik szepen, ha balra akkor meg alig😅 tudom hulyen hangzik de tenyleg igy van, magam se hittem amig a ferjem meg nem jegyezte ugy hogy en nem is tettem szova neki


2022. mĂĄj. 6. 16:01
 1/6 anonim ***** vĂĄlasza:
CsĂĄszĂĄr volt az elƑzƑ vagy termĂ©szetes szĂŒlĂ©s?
2022. mĂĄj. 6. 16:36
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/6 anonim ***** vĂĄlasza:
Nekem speciĂĄl teljesen a jobb oldalamon van đŸ€·â€â™€ïž ott rĂșgkapĂĄl, ott kemĂ©nyedik, bal oldalrĂłl csak nagy ritkĂĄn Ă©rzek valamit, pedig mĂĄr elĂ©g nagy, 34. hĂ©ten vagyok.
2022. mĂĄj. 6. 19:12
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/6 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Igen csaszaros volt az elso
2022. mĂĄj. 6. 20:17
 4/6 anonim ***** vĂĄlasza:
Akkor arra is van esĂ©ly, hogy kicsit Ășgy forrtak össze odabenn a dolgok, hogy nem tudnak a rĂ©tegek egyformĂĄn tĂĄgulni. De ez csak tipp, lehet biztosan mĂĄs oka is.
2022. mĂĄj. 6. 20:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/6 anonim ***** vĂĄlasza:
#4 nekem fĂŒggƑlegesen van egy 20 cm vĂĄgĂĄs a hasamon, de ahol a baba helyezkedik nincs metszĂ©s/heg viszont nekem is feltƱnƑ, hogy mintha a jobb oldalon jobban dudorodna. A heg mentĂ©n jobb Ă©s bal oldalt egyenletlen a has, van kĂ©t pukli. Akkor lehet ez azĂ©rt vab?? 😼
2022. mĂĄj. 7. 20:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/6 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Nekem kozben koderult h mellsofali a mehlepeny es pont ott van ahol jobban latszik hasam, vszeg amiatt
2022. mĂĄj. 7. 20:33

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!