Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól megjósolta a doki a baba...

Jól megjósolta a doki a baba nemét?

Figyelt kérdés

Voltam 2 orvosnál is az elmúlt hetekben..

Az egyik nyilván a saját orvosom, ő kis fiút jósolt aztán jártam genetikusnál ő pedig kislányt.

Nem akarok a szülőszobán meglepődni. 😅 egyébként még csak 17 hetes vagyok, de szülésig már csak 2 orvosi ultrahang vizsgalatom lesz.


2022. máj. 8. 12:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 16 hetesen nem jósolgatott a doki mert annyira megmutatta a kukiját a babám hogy azt nem lehetett nem felismerni.

Ilyenkor már látszik nekik rendesen, ügyes doki egyből megmondja, kivéve ha valamije eltakarja.

2022. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
39%
Igazad van, egyre durvább. Egyre több hülye jár ide..
2022. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Én 13 hetes voltam a genetikai vizsgálaton ott a doki lányt tippelt, és most a héten pedig a nőgyógyászom a 16ik héten kis fiút! De egyik se mondta biztosra 😀

A nogyogyasznak is jó a gépe de a genetikusnak elvileg jobbnak kell lennie 🤷🏻‍♀️ De akkor látom másnál is van kavalkád 😀 köszönöm a válaszokat!

2022. máj. 8. 15:23
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá YouTube-on a szódabikarbóna tesztre.. 🙂 Baromságnak tűnik, de kiváncsi lennék nálad bejön-e az eredménye. Ha már a baba nemének a jóslatánál tartunk. Nyilván csak egy játék, bár sokkal több olyan videóra vett teszt van, ahol bejött végül, mint ahol nem 🙂
2022. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Már 2x megcsináltam és mindkétszer lányt mutatott, bár nem első pisiből! (Nem tudom ez mennyire fontos) 🤔
2022. máj. 8. 15:31
 16/23 anonim ***** válasza:
80% lányt mondott a genetikus. Fiam lett.
2022. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem pld 25.héten derült ki(véletlenül) ,hogy az addigi kisfiú valójában kislány.Rá kell kérdezni a következő uh-n.
2022. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

12. heti genetikai uh-n nem tudta megmondani a szonográfus. 13. héten a prenából tudtuk meg, hogy kislány. A 2. genetikai uh-n úgy beterpesztett, hogy csak a vak nem látta, hogy az ott biza egy kislány... Pedig én teljesen vakon voltam az uh-kon mindig, hogy most éppen mit látunk.

Utána már egyik uh-n sem akarta megmutatni magát, úgyhogy esély sem lett volna tippelgetni. Nem volt meglepetés, kislány lett.

2022. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk elég egyértelmű, hogy 16 hetesen már jobban meg lehet állapítani, mint 13. hetesen, szóval szinte biztos fiú.
2022. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

12. héten nem tudták

18. héten lányt mondtak

26. héten 4D-n kiderült hogy fiú


Örülök hogy elmentünk 4D-re és nem a szülőszobán döbbentünk meg 😅

2022. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!