Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális, vagy bajt jelez?

Ez normális, vagy bajt jelez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első babánkat várjuk, IR miatt nehezen jött össze. A nem várt előtt és annak az idején fájt a mellem, illetve picit görcsölgetett a hasam, a teszt erős pozitív. Amióta viszont véget kellett volna érnie a menstruációmnak (ami értelemszerűen nem volt) ezek megszűntek. A mellem se fáj, görcsök sincsenek. Tudom, hogy a klasszikus tünetek elvileg egy jó 1,5 hét múlva esedékesek, de normális, hogy ami volt elmúlt? Jelezhet bajt? Nem vérzek, nincsenek erős görcseim, de így, hogy szó szerint SEMMIT se érzek a terhességből, eléggé aggódom, hogy rendben van-e a fejlődés... :( Tényleg nehezen jött össze, első terhesség is, minden választ örömmel fogadok. Több tesztet nem csináltam, arra nem akarok rástresszelni, hogy hogyan alakul a csíkok erőssége. Dokihoz próbálok eljutni, de annak 2 hét múlva lesz csak értelme, még csak 4 hét 5 napos vagyok.


Köszönöm! :)



2022. máj. 9. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek jönnek, mennek.
2022. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normális
2022. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Normális
2022. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Normalis, ez ilyen
2022. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez így normális. Ami volt neked az nem terhességi tünet. Majd 6-7 hetesen kezdődhetnek el a tünetek, de az se mindenkinek van.
2022. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most kezdek megnyugodni! Azt hiszem az első, nehezen összejött baba idegileg nem leányálom. :D

Úgy néz ki csak májusra tudnak adni időpontot a dokihoz. Elég nagy dilemma, hogy ráér-e addig, hogy kivárjam a jól bevált orvosomat, vagy keressek 2 hét múlvára mást, egyszeri alkalomra.

2022. máj. 9. 12:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Elírtam, júniusra tudnak csak időpontot adni. :) A májussal nem lenne gond. :)
2022. máj. 9. 13:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem voltak ezek még terhességi tünetek. Nagyon korán van még ahhoz. Majd csak ezután fognak jönni és erősödni, meg olykor menni is.

De lehet neked nem is lesz szinte, nem törvényszerűen van mindenkinek, meg nem is olyan erősségű, meg az időpont is tök változó kinek mikor jön-megy. :)

Nekem nagy volt a mellényem, nem volt szinte semmi kb a 8. hétig, mondom nekem biztos nem is lesznek akkor. Aha... Utána jött még csak a buli. :D

2022. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem menj nyugodtan addig máshoz, én is így tettem. Utána meg jársz majd a szokásoshoz.
2022. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha jövő hét közepéig megúszom tünetek nélkül, utána bármi jöhet. Most még az van bennem, hogy megnyugtatna, ha lennének, de tudom, hogy utólag nem ezt fogom gondolni. :D
2022. máj. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!