Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen milyen jellegű...

20 hetesen milyen jellegű magzatmozgást éreztetek és mekkora hasatok volt?

Figyelt kérdés
Első baba. Még mindig nem tudom eldönteni biztosra, hogy a babát érzem-e. Leginkább este, hanyatt fekve érzek kis dobogás szerű érzést. De hasonlít a bélmozgásra is. Néha enyhe csiklandozás. Napközben ritkán érzek bármit is. A hasam nem túl látványos. Nekem még mindig inkább puffadásnak tűnik. Mások sem veszik észre. Szívhang figyelőm van, meg szoktam vele találni, bár nem erőltetem, mert úgy érzem menekül előle. Ritkán használom. (Az orvos amúgy kifejezetten ellene volt.) Csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Orvoshoz majdnem 3 hét múlva megyek.

2022. máj. 13. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hátsó fali méhlepénnyel nagyon korán éreztem már őket, 14 hetesen már rendszeres volt és sosem ilyen pillangós, hanem normális mozdulatok. 18 hetesen látszott kívülről és érezte a férjem is. A hasam az elsővel még kicsi volt, de egyértelmű, a kicsikkel nagy, mert gyorsan jöttek egymás után és nem volt még ideje visszarendeződni az izmaimnak. 😄
2022. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nálam tényleg elég bizonytalanok a mozgások. Tudom, hogy mindenki más, csak másképp képzeltem és azt hittem ilyenkorra már magabiztosan érezni fogom és egyértelműen látszani fog. De ez van. Bízom benne, hogy ettől függetlenül minden rendben. Nagyon vártuk már.
2022. máj. 13. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Néha éreztem olyat, mintha egy buborék lenne, nem mondanám hogy egyértelmű volt, inkább csak gyanús. 22. Héten lett egyértelmű, mellső fali lepénnyel. Látszott már rendesen, simán átadták a helyet a buszon. Meg rendesen be is voltam vizesedve, elég darabosan mozogtam akkortájt.
2022. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Köszi a választ! Nincs egyelőre vizesedés és még nem igen híztam. 58-60 kiló között mozogtam előtte, most 61-62 között mérem. Azért kis pocak látszik, de nem akkora, mint sokaknak 5 hónaposan. Majdcsak alakul.
2022. máj. 13. 17:56
 5/5 khniki ***** válasza:
100%
20 hetesen kopogott hármat a hasamban. :) Ez volt az, amikor 100%-osan tudtam mondani, hogy igen, éreztem a mozgását.
2022. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!