Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet gond ebbol az allando...

Lehet gond ebbol az allando gorcsolesbol?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok es gyakorlatilag a legelejetol folyamatosan voltak kb minden nap (neha volt 5-6 nap szunet) mensi szeru gorcs csak nyilvan sokkal sokkal enyhebb. De mindig ereztem. Ez mennyire normalis? Es nem mulik? Az egesz terhesseget is vegigkiserheti? Nem nyilhat ettol a mehszaj? Kicsit felelmetes… az elso terhessegemnel sose volt ilyen
2022. máj. 13. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az orvosoddal erről. Egyébként általában semmi gondot nem okoz, magnéziummal egészen jól kezelhető. De nyilván csak az orvos fogja tudni megmondani, hogy mi a helyzet, nem pedig az itteni válaszolók.
2022. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg csak 9 hetes vagyok most kezdődött a hasfájás nem is görcs inkább szúró nyilalló vagy tompa hol egyik hol másol oldalon meg van hogy közèpen olyan is van hogy hátul a derekam fáj! Hiába szedem a magnéziumot ezekre mintha nem használna.. eddig néha volt csak és görcsös jellegű fájdalom.

Nagyon ijesztő, teljesen be vagyok sz@rva!

2022. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem most kezdődött a hányinger is, eddig mintha nem is lettem volna terhes kb. ezekkel a fájdalmakkal egyszerre jött az émelygés is azóta szinte egész nap.. szerintem legjobb lesz ha benèzünk a dokihoz én akkor leszek nyugodt ha az UH is rendben.
2022. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szuro nyilalo fajas az egesz mas es tok normalis, nyulnak a mehszalagok. Amit en mondok az annyira nem normalis sajna :(
2022. máj. 15. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:

A védőnőm szerint is a görcsös a legrosszabb, de szerintem ez egyenfuggo is, az enyhe görcsöket még a doki is normálisnak tartja és van aki menzeszhez hasonló görcsökkènt èli meg az átalakulást is ezzel kapcsolatban mindenhol azt olvasom amíg nem kifejezetten erősek és gyakoriak illetve amig nem társul hozzá vérzés addig nincs gond. De mindenképp meg kell említeni a dokinak! Nyugodj meg! Nekem éjszakánként voltak többször

görcsös jelleguek erre még pihenés is hiába javasolnak hisz ejszaka, nyugalomban jelentkeznek

2022. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!