Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik most várandósok vagytok!...

Akik most várandósok vagytok! Nektek tervezett baba vagy meglepi baba?

Figyelt kérdés
Célirányosan próbálkoztatok, vagy csak adta magát a helyzet most meg kopogtat valaki? 😊
2022. máj. 21. 19:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
36%

#7 okos tojás!

Pl.ki szakad a gumi,pl.gyógyszer,spirál mellett is estek teherbe.


Most már tudod?!

Szívesen.

2022. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Totál tervezett. Már egy évvel előtte eldöntöttük, hogy mikor kezdünk el próbálkozni. Csak előtte letudtunk egy lakás vétel-újítást.

4. hónap után sikerült is!


30. hét

2022. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
89%
Véletlen, védekezési hiba, de megtartjuk, szeretjük, 8+5 hét.
2022. máj. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
66%

2.gyerekem lesz, mind a kettőt terveztük.

Én sem értem a "meglepi baba" fogalmát. Ha én nem akarok gyereket, teszek ellene. Ugy, hogy az jo is legyen. Ha nem teszek, az meg már nem meglepi...

2022. máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett baba. 25+5 vagyok ma.
2022. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Meglepi baba: mikor a pár meddőnek van nyilvánítva, aztán mégis természetes úton megfogan a baba... Ilyenkor azért (pl sok sok év próbálkozás, sikertelen inszem, lombik után) nem gondolja az ember, hogy összejöhet. Aztán vannak csodák. :)


Nálunk pl annyiból meglepi, hogy míg az első terhesség nagyon nehezen jött össze (pedig elvileg nem lett volna akadálya), a második az első próbálkozásra... Ha ezt előre tudjuk, egy picit később hagyjuk abba a védekezést. 😉


15 hetes vagyok

2022. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett baba (2 év próbálkozás után természetes úton fogant meg a kisfiúnk). Ma vagyok 28+6 hetes 😊
2022. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
69%

A meglepi baba témához: van úgy, hogy minimális kockázatot bevállal egy pár, mert annyira elhanyagolhatónak érzi az esélyt egy babára. Pl. ilyen menstruáció alatt kiszakadt guminál nem bevenni az eseményutanit, hiszen a peteérés még odébb lesz, vagy ilyen a luteális szakaszban megszakítással, vagy lh tesztek bizonyossága alapján akár védekezés nélkül szexelni az ovu után egy héttel.

Nálunk is valami ilyesmi történt.

2022. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
56%

28!

De itt az ember tudatában van, hogy terhes lehet... tehetne ellene. De nem tesz, így számomra felfoghatatlan, hogy miért lepődik meg...


Ha nekünk kiszakadna a gumi es nem vennék be esemény utánit, bárhol járok a ciklusomban, nem okozna meglepetést, mert benne van a pakliban egy baba, mert nem védekeztem megfelelően.


Aki tudatosan vedekezik, felnőtt fejjel gondolkodik, nem kellene, hogy ilyen miatt meglepetés legyen ha teherbe esik

2022. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
82%
Abszolút tervezett, de nem számolgattam ciklusnapokat meg ilyesmi, szexelünk mikor jól esett. Fél év után jött össze. Nekem pcos-em van, úgyhogy abból a szempontból mégis meglepi volt, hogy számoltam vele, hogy sokkal több idő kell majd, meg próbáltam tudatosan nem úgy élni, hogy ekörül forogjon az életem, és lassan már kezdtem nézegetni, hogy milyen meddőségi vizsgálatok vannak, ha esetleg kéne. Aztán egyszer csak jött szerencsére. 7 hetes vagyok.
2022. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!