Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hétben járok, röviden...

34. hétben járok, röviden anyi hogy be véreztem vasárnap,éjszaka azonnal korház, azt az ellátást amit ott kaptam senkinek nem kívánom,megvolt minden vizsgálat aminek lennie kellet de nem kaptam konkrét választ hogy mi okozta a vérzést?

Figyelt kérdés
kaptam egy adag magnézium infúziót, tüdőérlelő injekciot, reggelre elált a vérzés, haza jöttem, a zárom a kiskönyvem ott maradt nem volt idő megirni😏😏, tegnap voltam magán orvosnál hogy megnyugodjak és lássam a kicsit is sokat kell pihennem és sok sok magneziumot szednem, szerdán kell vissza mennem magán dokihoz, a kiskönyvemmel és a záropapirral, viszont a kórház ahol voltam meghatalmazást kér hogy kiadhassák a sogoromnak, mit irjak bele? hogy még véletlen se legyen hiányos? nem volt még ilyen helyzet, két tanut is kell a papirra irni köszönöm a segítséget
2022. máj. 24. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Úristen. Hogy engedtek ki ilyen korán?

Én is végig csináltam ezt 32 hetesen és bent tartottak jó pár napig.

Meghatalmazás: Alulírott (neved, születési hely, idő) meghatalmazom (sógorod neve, születési hely, idő), hogy átvegye kórházi zárójelentésemet és a várandósságommal kapcsolatos egyéb dokumentumokat.

Aláírás

Kelt: Település, datum

2022. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ, nálad mivolt a baj?
2022. máj. 24. 17:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Saját felelősségemre jöttem haza irtam is hogy amien bánás modott kaptam azt a legrosszabb ellenségemnek nem kivánnám, fogalmam sincs miért kaptam ezt, a viselkedés biztos későn értem be és felkeltettem a hölgyeket a szunyokálásbol.... gondoltam hogy át megyek más kórházba miután megnéz a magán doki de sajnos nincs rá lehetőség
2022. máj. 24. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Melyik kórház?

Az első válaszoló teljesen jól írta a sablont :)

Pihizz sokat :)

2022. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eger Markhot ferenc kórház
2022. máj. 24. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így miskolcon is ez a helyzet, engem is elhordtak, mert be mertem menni 160 feletti vérnyomással. Ki érti ezt?🙄
2022. máj. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és ha a babádnak baja lenne/lett volna az egod miatt azt hogy bocsátod meg magadnak?
2022. máj. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!