Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bízhatok abban, h sikerült...

Bízhatok abban, h sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Április 15-én volt meg utoljára a menzeszem, doki a bal oldalon látott peteérést, amire gyógyszert is szedek, előtte való hónapban nem volt peteérésem, most 14.napja,h késik, tesztjeim negatívak, lehetek terhes? Tavaly volt egy missed abom, sajnos nem volt szívhang

2022. máj. 28. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha 2 hete késik és negatívak a tesztek, akkor sajnos nem vagy terhes
2022. máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes!
2022. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív volna már rég a teszt ha terhes volnál.Hcg vérvételre menj el ha kétségeid vannak de úgyis negatív lesz.

Hormonzavar lehet.

2022. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam, h bízom benne, előző terhességet is a 3.heti késésnél mutatta ki pozitívnak, igaz, akkor volt barnás pecsételés, vérrög volt a petezsák mellett. Csak most reményt adott, h volt peteérés, viszont tüneteim nincsenek most
2022. máj. 28. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért ritka eset hogy 3 hét késés után mutat a teszt pozit.Mivel nálad volt már ilyen mint írtam marad a hcg vérvétel és akkor biztosra mentél.
2022. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!