Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kerületben van a házi...

Más kerületben van a házi orvos hol lesz a vérvétel?

Figyelt kérdés

Budapest egyik felén van a házi orvosom a Budapest másik felén lakom. Szeretem a házi orvosom eddig nem akartam váltani.

Másik kerületi sztk-ban is el fogják fogadni a kiskönyvben lévő beutalóm vagy csak abban a kerületben ahol az orvosom van?



2022. máj. 31. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahova lakóhelyed szerint tartozol
2022. máj. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Úgy kérd a beutalót a háziorvostól, hogy a lakóhelyed szerinti SZTK legyen a címzett.
2022. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem költözések miatt még bonyolultabb.

10. kerületben van a háziorvos, nőgyógyászhoz 7. kerületbe járok és 14. kerületben lakom. Beutaló se kellett hanem a kiskönyv alapján levették a 14-be. Felhívtam őket és ők javasolták.

Amúgy a nőgyógyász és a háziorvos tudott volna adni a saját kerületébe, de így volt a legegyszerűbb.

2022. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pl a kiskönyvet nem fogadják el. Külön beutaló kell, pedig megyei kórház.


A dokim meg egy kisvárosban van (mármint állami, de csak 1 doki van itt). De mivel a megyeihez tartozom így akisvárosban nem veszik le a labort

2022. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi probléma végül. A kiskönyvet elfogadták a lakóhelyem szerinti sztkban. Köszönöm a kommenteket mindenkinek jó terhességet 😊
2022. jún. 1. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!