Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SZÜLÉS után keratínos hajegyen...

SZÜLÉS után keratínos hajegyenesítés? Valaki. próbálta már? Utána is nagyon hullott a haja?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Szules utani hajhullassal nem igazan tudsz mit csinalni, sajnos turelmesen kell varni a veget. Ezen semmilyen kezeles nem segit, mert a hormonok miatt hullik a hajad.
2022. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Nekem pont a keratinos hajkezeléstől kezdett el hullani, és teljesen elvékonyította. Viszketett tőle a fejbőröm 1 hétig, és minden hajmosásnál büdös volt a hajam hetekig. Soha többet keratinos hajegyenesítés..


Szülés után sajnos normális a hajhullás, majd magától elmúlik.

2022. jún. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Egy hajegyenesítéstől mégis milyen csodát vársz?!


Egyébként szülés után, ha fejre állsz is ki fog hullani a hajad. Szedhetsz, kenhetsz rá bármit. Majd visszanő. A hormonok teszik.

Egy babáért ennyi áldozat, szoktam mondani



-egy fodrász-

2022. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csodát várok tőle hanem hogy jobban e fog hullani az amúgyis nehezebb időszak miatt
2022. jún. 4. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Miért kell lepontozni azért, mert nekem ilyen tapasztalatom volt? Azért, mert a tietekkel nem egyezik, már nem hasznos? Na mindegy.


Nem bírja mindenki ezt a kezelést, mert a keratin mellett sok méreganyag is (rákkeltő is, pl formaldehid) van benne. Az én hajam vékonyszálú, a bőröm is érzékeny, de pl. sosem tört a hajam vagy nyúlt, fényes volt, a tapintása is mindig puha volt. A keratinos kezelés után a lenövésnél már lehetett látni, hogy tönkrement a hajam. Most már lassan kezd helyrejönni - éve már, hogy kezelték a keratinnal - de még mindig nem az igazi...


A kezelés után pár hét múlva elkezdett olyan szinten hullani és nyúlni a hajam, hogy sírtam. A tapintása is rossz lett, még balzsamozás után is száraz és durva volt. Hajmosáskor meg büdös volt. Égett hajszag. Vagy nem is tudom mihez hasonlítsam, de büdös volt. Mikor megszárítottam, ez elmúlt.


De ez amúgy is csak külső tuningolás, nem valódi. Nem épül be a hajadba, nem lesz egészségesebb a hajad, csak kívülről úgy tűnik, közben traumatizálod a hajhagymákat, amit vki bír, vki nem.


Úgyhogy én, szülés után, főleg szoptatáskor biztos nem kennék a hajamra erősen rákkeltő cuccokat. De hát ezt döntse el mindenki magának, hogy ki mit vállal be.

2022. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!