Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyat meleg van muszáj...

Iszonyat meleg van muszáj klímát használnunk főleg este 25 fokban... 37 hetes kismama vagyok és megfáztam sajnos de nem merek bevenni semmit folyton fújom az orrom anyira csavar... a torkom is fáj mit vehetek be? a szemem is folyton könnyezik

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A klímával semmi baj, ha rendesen takarítva van, attól nem lehetsz beteg. Gyógyszer nem kell a náthára, én is elkaptam az ovisomtól valami légúti nyavalyát, sok zsepi, mentolos cukor, sok folyadék, pihenés, túl leszek rajta.
2022. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Herbal swiss forróitalt ihatsz nyugodtan terhesség alatt is. A kérdés már csak az, hogy mennyire kívánja a szervezeted a forró folyadékot. Gyors felépülést kívánok!
2022. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem inkább allergia lesz?
2022. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
25 fokban nem muszáj klímát használni. Ha ennyire nem bírod, ne használd. 35 foknál már en is azt mo dom, hogy muszáj, de 25...?
2022. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem, 25 fok még nem durva. Az újszülöttre is tolni fogjátok a klímát?
2022. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elírta...☺️ A Herbal Swiss valóban jó megfázásra, én is azt írtam várandósság alatt és most a szoptatás idején is. Finom és segít!
2022. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* ittam, nem írtam 😉
2022. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!