Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15-ik hétben még mindig nem...

15-ik hétben még mindig nem híztam sőt összességében két kilót fogytam. Meddig normális ez?

Figyelt kérdés
Picike pluszból indultam igaz, de az már kicsit furcsa hogy a régi gatyáimba beleférek. Mivel rossz a gyomrom, nem eszem a legjobban, de igyekszem sok gyümölcsöt fogyasztani. Orvoshoz csak jövő héten jutok el. Valakinek esetleg vannak hasonló tapasztalatai? Köszönöm!

2022. jún. 15. 06:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első trimeszterben fogytam 4kilót, az a 30ik hétig visszajött és utána híztam a végéig 5öt. Ne aggódj, minden redben, teljesen normális hogy fogytál és az is hogy nem hízol még.
2022. jún. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sokat fogytam az elején a rosszullétek miatt. A 2. trimeszter közepén kezdett visszajönni a leadott súly, fokozatosan. Szülés előtt plusz 9 kg volt rajtam a 39. héten. Szerintem normális, hogy még nem híztál. Rám szinte minden ruhám jó volt( kivéve a szűk farmerek, a pocaknál), nem kellett a terhesség miatt bevásárolni.
2022. jún. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

20. hétig nem híztam, 25.-ig nem is látszott hogy terhes vagyok. vége 17 kiló + lett. még AKÁRMI lehet 😂

amúgy a vérzésen és a görcsölésen kívül minden lehet normális a terhesség során.

nyugi és örülj neki, hogy nem tartasz már most + 15 kilónál. boldog babavárást ☺️

2022. jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
En az elején 5 kilót fogytam. 17. hétig hánytam. Ahogy a rosszullétes időszak elmúlt, abbamaradt a fogyás is. Senki nem mondta, hogy probléma lenne. A végére ezt az 5 kilót plusz még 8-at visszaszedtem, így összesen 13 kg jött fel.
2022. jún. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezért ne menj orvoshoz, teljesen rendben van!

Én normál testsúllyal az első trimeszterben 3,5kg fogytam, pedig egyszer sem hánytam, 3 hétig voltam etvagytalan, de azért ettem. Utána a második trimeszterben kB havi 2 kilót híztam, most a 38.hetben +8kg van rajtam a terhesség előtti sulyomhoz képest. A 20.hetig még volt farmer, amibe belefértem a meglevő ruhatárambol.

2022. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális,ha a baba jól fejlődik.Én mind az 5 gyerkőccel 7-8 kg-t híztam összesen a végéig,ebből a gyerekek majdnem 4 kg-osak voltak.A kórházból már eredeti súlyjal jöttem haza.
2022. jún. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Félidőig nem híztam semmit, teljesen normális
2022. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

72kgval lettem terhes, 75kgval mentem szülni először.

Másodiknál 71kgval lettem terhes, szintén 75gval szültem.

Tehat 3 és 4 kg volt a plusszom, mind a 2 gyerekem 3.5kgval született.

Ezek a kilók mind a 36 hét után jöttek fel

2022. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én első trimeszterben fogytam 4 kg-t, a 24. hétig tartottam is annyit. 38. hétig híztam 6 kg-t, úgyhogy most vagyok plusz kettőnél (66 kg). És minden rendben van a babával is, velem is. Nyugi, nincs ezzel semmi baj. :)
2022. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Igazából a párom aggódik, hogy nem eszem rendesen (progeszteron pótlást kapok és a gyomrom gatya). Egyszerűen olyan, mintha öszement volna, plusz nem kívánok semmit, néha a gyümölcsöket.

Eleinte rengeteget hánytam, ott fogytam pár kilót, volt úgy két jó hetem, amikor sikerült visszaszednem magam, de most megint napról napra könnyebb vagyok. Pedig már csak nagyon ritkán hányok.


Babszli rendben van eddig szóval nem aggódom magam halálra. Csak meglepett, mert olyan vagyok, aki a levegőtől is hízik, teljesen abban voltam, hogy én az a típus leszek, aki a pozitív teszttől szedi a kilókat felfelé azonnal :)

2022. jún. 15. 10:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!