Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. Hetesen be jött a baba...

20. Hetesen be jött a baba neme amit a doki mondott ?

Figyelt kérdés

Elkezdtem vásárolgatni, de most belem hasított a tudat, hogy mi van ha elnézte..

Mennyire megbízható 20 hetesen a z ultrahang?


2022. jún. 15. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

20. héten nem mondott semmit, a 25. héten egyből mondta hogy lány.

egy rokonom babája a szülésig “váltogatta” a nemét, végül lányt mondtak, fiú lett. én erre is felkészültem lélekben, úgyhogy semmi habosbabost vagy túl egyik nemre hajazót nem vettünk.

2022. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen fiút mondott a doki, 20 hetesen genetikai uh-n ezt megerősítették. Valóban fiú lett. Simán lehet, hogy jót mondott az orvos.
2022. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó detto! Én külföldön élek 12 hetesen volt egy genetikai ultrahangom nyaki redő vizsgálat stb. Ahol a doki azt mondta ő lányt mondana. Nyilván nem vettem komolyan, majd most 20 hetesen volt egy szervi ultrahangom a saját dokimnál ahol egyértelműen látta, sőt laikusként én is!
2022. jún. 15. 17:28
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen azt mondta a szonográfus, hogy 80% hogy kislány. 16 hetesen bakteriális fertőzés miatt rám nézett egy magán doki, egyértelműen látszott, hogy kislány, látszott a kis nunija. 19 hetesen a szonográfus 100%-ra mondta, hogy kislány és valóban kislány lett. 🙂
2022. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!