Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnapi vérvétel óta nem...

Tegnapi vérvétel óta nem vagyok teljesen jól, általános gyengeség, szédülés és végtag zsibbadással küzdök. Vashiány lehet vagy inkább más?

Figyelt kérdés
Csak ide közelre mentem boltba, semmi terhelőt nem csináltam, de rosszul voltam megint mire haza értem. 24 hkm

2022. jún. 21. 11:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
En is rosszul voltam tegnap, pedig előtte nem, de szerintem a melegtől. Nem lehet nálad is inkább az?
2022. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Egy vérvételtől nem leszel vashiányos. Van aki nehezen viseli a vérvételeket egy-két napig fenn áll nála ez az állapot. Próbálj ne erre fókuszálni, igyál sok folyadékot, egyébként is nagyon meleg van. Egy-két nap és rendben leszel.
2022. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy attól lennék, hanem hogy amiatt viselem rosszabbul esetleg. Egyébként is cukorterhelés miatt kellett a vérvétel, hogy fokozzuk az élvezetet, enni egyáltalán nem tudtam előtte, inni sem igazán.😔 A vérvétel miatt amúgy nem szoktam rosszul lenni, azt alapból bírni szoktam, max utána fél órában pici pánikroham, de semmi több.
2022. jún. 21. 12:10
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

nem is szabad enni, se inni előtte, ne zavarjon.

valószínűleg az időjárás, nagy meleg, frontok jönnek mennek, meg amúgy is várandós vagy. előfordulnak dolgok a terhesség közben, amire az nem kifogás, hogy de nekem vagy nálam nem szokott ilyen lenni…

2022. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt a frontoktól, sokszor úgy szédültem le kellett feküdnöm, hogy ne ájuljak el. Végig jó volt a vasam, pótolni se kellett.
2022. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

"nem is szabad enni, se inni előtte, ne zavarjon."


ez a csípkelödés azért teljesen szükségtelen volt, egyébként köszönöm a válaszokat 😅

2022. jún. 21. 13:11
 7/23 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam le így külön, mert a sima vérvételnél lehet enni inni előtte és sokkal jobban bírom, a cukorterhelés nem is sikerült, mert olyan szinten felnyomta a savam az a lötty, hogy hánytam. 😪
2022. jún. 21. 13:13
 8/23 anonim ***** válasza:

A front miatt van, tegnap óta én is hulla vagyok.

Sőt, tegnap még rosszabb volt, a vérnyomásom 100 és 135 között ugrált, a pulzusom meg 75 és 110 között. Ma már semmi ilyesmi nincs, csak gyengébbnek érzem magam.


30 hetes kismama

2022. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

ilyen frontok mellett sajnos nem

lehet csodálkozni .. :( Én is nagyon gyenge vagyok, 20 métert alig bírok menni

2022. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
4: ne zavarjon de inni lehet vérvétel előtt, sőt kell is. Cukorterhelésnél is lehet inni a vérvételek között.
2022. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!