Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok és a külföldi...

5 hetes vagyok és a külföldi nyaralas első napjan elkezdtem vérezni, progeszteront vettem be, hétfőn irta fel az orvos, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, januarban covidos voltam, kozben kezdtem el verezni 8 hetesen. Most a nyaralasom legelső napján. Hétfőn az ugyeleten egyszeri rozsaszin miatt kaptam a biztonság kedvéért progit, most azt bevettem. Nem gorcsol, nem faj, 1x voltam a tengerben, gondolom a fürdés ezek utan tilos?! Igazából nem is tudom mit varok Tőletek, pár biztató tapasztalatot ;(
2022. jún. 25. 15:08
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
21%

Tényleg az a legnagyobb problémád, hogy nem tudsz így fürdeni, mikor közben lehet elvetélsz?

Gondolom ott is van kórház, ahol nyaralsz…

2022. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Ezt hogy szűrted le? 😒
2022. jún. 25. 15:14
 3/43 A kérdező kommentje:
Azt mondta hétfőn az orvos, hogy ilyen kis terhessegnek nem tudnk semmit csinalni, ha bemegyek ha nem
2022. jún. 25. 15:14
 4/43 anonim ***** válasza:
20%

Én kapásból ilyen előzményekkel az orszaghatárt nem hagytam volna el...


Én szépen elindulnék haza orvoshoz.


Most napokig kinn élvezed a nyarat, miközben lehet vesuted el a babádat?


Komolyan nem értem az ilyeneke

2022. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
17%
,,gondolom a fürdés ezek utan tilos?!’’ Te magad írtad…
2022. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
24%

Nem látott semmi rosszat? Egy 4-5 hetes terhességnél nem is igen látott bármit is…

Hát akkor jó nyaralást, majd kiderül mi lesz. Ha téged ennyire érdekel, akkor nem tudom idegen emberektől mit vársz…

2022. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként az igaz, hogy kb.semmit nem tudnak tenni veled orvosok se, ha el akar menni a baba, de azért én nem tudnék ilyen nyugodt maradni… legalább ott, ahol vagy bemennék az ügyeletre. Oké, hogy ki van fizetve, rég le van foglalva, de na… az embernek vannak prioritásai. Nekem nem ez lenne, de kinek mi… azért remélem , minden rendben lesz.
2022. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen korai terhesség sajnos vagy megmarad vagy nem. Ezzel nem tudsz mit csinálni. Most nyilván felesleges hazarohanni, normális terhesség eleve nem fog attól elmenni, hogy nyaralsz, jössz/mész, úszol.
2022. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
77%
Próbálj magadra és a magzatra figyelni. Ne eröltesd meg magad és lazíts. Ha valami szokatlan történne menj orvoshoz valamint érezd jól magad az sose árt :) Ja és ne hallgass az előttem válaszolókra mert mind bunkó f*sz.
2022. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy ne hallgass a szuperanyákra, akik a pozitív teszt óta üvegburaban feküdtek 9 hónapon át. Még egyszer hangsúlyozom, hogy normálisan induló terhesség nem fog elmenni attól, hogy éled a hétköznapi életed. Nyilván nem iszol alkoholt, nem dohányzol, nem emelsz 30 kilós cementes zsákot. Ennél többet nem tehet az ember.
2022. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!