Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használjam a progeszteront...

Használjam a progeszteront vagy sem?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megjönnie, csináltam tesztet, pozitív. Nagyon örülünk, de azonnal össze is sz.rtam magam, mert idén és tavaly áprilisban is volt egy vetélésem 8 hetesen…

Mindkét alkalommal 7 hetesen kezdtem el pecsételni, majd vérezni, és mire betöltöttem a 8. hetet, aznap elvetéltem. Mindkét alkalommal akkor írtak fel és kezdtem el szedni a progeszteront, amikor vérezni kezdtem, tehát 7 hetesen.

Maradt még progeszteronom.

A 7. hétnél előbb nem vizsgálnak meg.

Nagyon félek, hogy újra vérezni kezdek és akkor esetleg már késő lesz elkezdeni. Elkezdjem most? Valaki csinálta már így? Ártok vele, ha nincs is esetleg progeszteron hiányom?



2022. jún. 27. 14:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Mielőtt megköveznétek, ha lenne “saját” orvosom, nyilván őt kérdezném, de nincsen.

A kórházat hiába hivogatom, csak egy kedves hölgy veszi fel, aki maximum időpontot ad vizsgálatra, de csak a betöltött 7. hétre.

2022. jún. 27. 14:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kezdd el, mert ártani nem tudsz vele és hívd a nőgyógyászodat!
2022. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sosem jártam magánorvosnál. Megvan egynek a száma, akit nagyon szeretek a kórházban. Felhívhatom vajon így is, hogy nem is járok hozzá magánba?
2022. jún. 27. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nőgyógyászod akkor hívj fel egy magánnőgyógyászt. Vagy menj be a kórház nőgyógyászati ambulanciájára, ahol időpont nélkül fogadnak.
2022. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hetesen mentem elsőnek dokihoz a babával, már akkor elkezdtem a progeszteront
2022. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
En elkezdenem,artani nem art
2022. jún. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ellezdtem tegnap este.
2022. jún. 28. 08:59
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok. Nekem is tudnátok segíteni?

Bevérzés miatt kellett/kell Progesterone Exeltis-t szednem. A korházban azt mondta az orvos aki vizsgált hogy amit felírt azt szedjem be. Tegnap elfogyott ez a gyógyszerem. A saját nőgyógyászom szabadságon van egy másikhoz meg csak jövő hét péntekre tudnak időpontot adni, hogy felírassam a gyógyszert. Mi tévő legyek?

2022. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!