Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hónap végére 6 kiló hízás sok?

5. hónap végére 6 kiló hízás sok?

Figyelt kérdés
Le vagyok döbbenve, eddig olyan büszke voltam magamra, hogy csak 1-2 kilót híztam, ma ráálltam a mérlegre és látom, hogy +6 kiló a kezdeti súlyomtól. Teljes sokkolódás volt. Ez nagyon soknak számít? El kéne kezdenem diétázni?

2022. jún. 28. 09:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
68%
Utolso, ha megduplazodik az nem “meg az is CSAK 12 kg” hanem az a hatara a normalis hizasnak.
2022. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%
Nagyjából ugyanígy vagyok. Én a 20. hét végén vagyok. 60-61-ről indultam és a 13-14. hétre ez 63,5 lett. A hasam is gyorsan nőtt az elején, cicim is hatalmas lett úgyhogy jónak számított szerintem. Ezt tartottam is múlt hétig, erre most napok óta 64,8 vagyok. Hogy mikor és hogy pattant fel ez azt nem tudom. SOk gyümölcsöt eszem, lehet h sok a szervezetemnek a gyümölcscukor. De arra is gondoltam, hogy a nagy meleg kavar meg és vízháztartásom. Minimális IR-em van így figyelni próbálok, hogy ha hízás azért egyenletes legyen.
2022. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Így van,magad is megválaszoltad, az normális hízás:) Nem semmi, hogy manapság még a kismamáknak is fogyókúrázniuk kell, nehogymár gondtalanul és örömbe töltsék el ezt az időszakot:D Ha 25 kg lenne, én is aztmondánam, sok. De ugyanmár, eddig 6 kilóról beszélünk!!!
2022. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
61%
Ha igy halad ez triplazodni fog. De nyugtassatok meg, hogy szules utan is kivanatos, szep lesz +10kg-val. És azt is meséljétek el, hogy az anyagcsere változással a fogyókúra vér-veríték szülés után. Vagyis ne hizz sokat, ez a legegyszerübb. Jöhet a lepontozás
2022. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit sok, inkább csak azt mondanám, hogy figyelmeztető. Vérnyomásod figyeld! Vízvisszatartás is okozhat hirtelen súlynövekedést!
2022. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
5%
Áh, szóval egy Schobert Norbi rajongóval van dolgunk.. Kár, hogy nem ezzel kezdted.
2022. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
65%
Most aki nem lesz egy barackos disznó plusz 20kgval a végéig az Schobert Norbi rajongó.Nem kell fogyókúrázni,csak nem kell össze-vissza zabálni,meg kettő helyett enni.Szüléssel jó esetben lemegy mondjuk 5-6 kg, aztán a többi marad Ha valakinek megfelel,az is oké,de utána meg nem kell arra fogni,hogy bálna maradt,hogy szült,és nem kell sírni miatta,hanem le kell dolgozni.Ez van.A 12 kg a felső határa az egészséges hízásnak,nem az ajánlott.30.hét után a baba mégegduplazza a súlyát,plusz lehet hogy vizesedni is fog,így simán lehet ebből még 18-20 kg is a végére.
2022. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
29%
*varacskos
2022. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
82%
Ezek nem egzakt számok, hogy ha ennyit hízol, ennyi lesz, mint ahogy az se, hogy a szülésnél mennyi megy le. Ha lenne ilyen kalkulátor akkor mindenki azt használná. hatalmas különbségek vannak. Attól mert valaki csak 8 kilót hízik maradhat rajta és lehet hogy +15-ből 2 hét múlva semmi se marad. Ezért hülyeség ítélkezni és megmondani a tutit. Mondjuk kérdezni is teljesen felesleges mert senki se tudhatja. Van aki semmit se hízik az első félében van aki ott szedi fel a plusz súly 80%-at.
2022. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
27%
Én eddig egy tízesnél tartok a 34. héten, és csak a mérleg szerint, ugyanis rajtam semmi nem látszik az ég világon...
2022. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!