Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátság extrákkal kapcsolatba...

Barátság extrákkal kapcsolatban baba?

Figyelt kérdés

Egy pár éve tartó kapcsolatban tegnap pozitív lett a tesztem. Az apa nem tud róla és nem is szeretném elmondani neki, mert valószínűleg ő nem szeretné megtartani.

Ha egyszerűen eltűnök az életéből és nem reagálok semmi megkeresésre, az mennyire fair dolog? Vagy joga lenne tudni, hogy terhes lettem?


2022. jún. 30. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

En mindenkepp megmondam neki. Ha nem akarja ugyanugyott vagy mintha nem mondtad volna meg de legalabb bele tudsz nezni 20 ev mulva a gyereked szemebe amikor megkerdezi. Ha meg akarja akkor legalabb nem egyedul vallalod marcsak az anyagiak miatt is.


Aki meg kamillazik h milyen benasag teherbe esni “veletlenul” annak uzenem h az elso kislanyunk meglepi volt, 8 eve szedtem fogamzasgatlot, sose hagytam ki es megis terhes lettem…. Szoval nem kell egybol itelkezni ám

2022. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2022. júl. 1. 09:39
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En is elmondanám neki, főleg ha valóban igazi “baratsag” van köztetek az “extrákkal”. Nem vesztesz semmit; ha te szeretnéd a babát megtartani,de ő esetleg nem, még mindig őszinte voltál vele es megadtad neki is es a gyermekednek is az esélyt. Ha o lemond rola, akkkor még mindig elválhatnak utjaitok, de lehet h ő is szeretne részt venni az életében. Szerintem add meg az esélyt a dolognak, valószínűleg te is jobban fogod magad lelkileg érezni, mintha hirtelen eltűnnel két ev utan
2022. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindent elmondtak előttem, úgyhogy nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy így, hogy nem házasok, gyerektartas sem jár? Gondolom, bizonyítani kellene, h ő az apa, de azt egy apasagival lehet. Javítsatok ki, mert lehet hogy tévedek, de ha fel merül, hogy ő az apa, nem tudom, kötelezhető - e apasagira, és ha kiderül, hogy tényleg ő az apa, akkor fizetnie kell gyerektartast? Nem tudom, hogy van ez, vagy mennyi idő energia meg pénz ezt így végig csinálni, de abba is érdemes belegondolni, hogy egy gyerek felnevelese elég komoly anyagiakkal is jár.
2022. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!