Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mielőtt terhes lettem a...

Mielőtt terhes lettem a nőgyógyászom javasolt egy Wiloxon nevű vitamint. Szedhetem-e tovább? Gondolom ártani nem árt És azt olvastam ilyenkor fontos a folsav és a vitaminok és csak ez van itthon.

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 09:36
 1/9 A kérdező kommentje:
2022. júl. 6. 09:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom az A vitaminnal vigyázni kell terhesség alatt. Bármilyen terhes vitamint nyugodtan szedhetsz.
2022. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Értem, hogy ez van otthon, de ha már terhes vagy, feltételezem nagykorú is, és akkor azért nem olyan nagy feladat elbattyogni a gyógyszertárba és venni egy rendes terhesvitamint...
2022. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

3-as, te milyen kis kedves teremtés lehetsz:) boldog vagyok mikor látok ilyesmit!


Kedves kérdező, szerintem ha pár szem maradt szedd be nyugodtan, amúgy terhes vitamint szedj a továbbiakban, és érdemes nőgyógyásszal beszélni mit ajánl! :)

2022. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem! 16hkm
2022. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon ügyes vagy te is, 5-ös, hisz épp csak azokat nem tartalmazza, amire legnagyobb szükség volna...
2022. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves 6os, bár inkább a kedves szót elhagynám.. mi a bánat közöd van ahhoz hogy én mit szedek? Nem neked válaszoltam, biztos te is valami nagyon okos emberke lehetsz.
2022. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát annyira vagyok "nagyon okos", hogy lássam, ez a készítmény épp csak köszönőviszonyban sincs azzal, amire most szükségetek volna. Ezzel az erővel jégkockát is szopogathatnátok, az legalább hűt és hidratál.

Vagy terhesvitamin vagy egy rendes multivitamin (igen, azokból is van jó).

De ez semmiképp sem terhes nőknek való.

2022. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

7-es

Engedd el, ez egy troll, direkt hergel téged. Nyugodj meg már az is jó hogy valamit szedsz, ha akarsz, én pl meg is lehet kövezni semmilyen terhes vitamint nem szedek, csak néha magnéziumot és tökéletes a vérképem, tökéletes uh-ink vannak, semmi baj nincs a babával, megfelelő étkezéssel nem is kéne szedni semmit, öreganyáink se szedtek semmit. Az egész csak gyogyszer lobbi a véleményem szerint, az ilyen nagy okosok meg csak teszik a szegény kismamák alá a lovat, ijesztgetnek össze vissza.

2022. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!