Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Placenta miatt császár?

Placenta miatt császár?

Figyelt kérdés

Szült már közületek valaki amiatt császárral, hogy a placenta nagyon lecsúszott?


Nekem egyik héten 5 a másik héten 2 cm-re van a méhszájtól, dokim szerint ez már nem fog felmenni, valószínű, hogy emiatt lesz császár.

30h km


2022. júl. 7. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

20 mm-re azaz 2 centire kell elhagyni, ahhoz hogy biztonságos legyen a szülés (nekem legalább is ezt mondta az orvosom).

Egyébként nekem valahol 28-32 héten ment végre elégé fentebb.

Egy barátnőmnek halálosan komolyan mondom, hogy 37!!! hétre volt meg a 20mm :D 3 naponta járt nézetni, mert annyira szerette volna a természetes szülést. És véghajrában sikerült is neki.

2022. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem én, de egy kismama akivel egy szobában voltam pont így járt. Neki is rálógott a placenta a méhszájra, ezért nála szóba sem jöhetett a hüvelyi szülés. Ő már programozott császárra érkezett.
2022. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
20 mm esetén simán lehet szülni...talán kérdezz meg másik orvost is...
2022. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz orvost
2022. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!