Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes külön magzati szívultr...

Érdemes külön magzati szívultrahangra menni?

Figyelt kérdés
39 éves vagyok, nem volt a családba ismert gond sehol, Nifty tökéletes, 2 genetikai uh szintén rendben (istenhegyin). A 18 hetes genetikán rákérdeztem és azt mondták, hogy sose árt külön megnézni. Saját doki szerint lehet ha akarok, de ok igazán nincs rá. Ti mennétek, mentetek? Már csak 28 hetesen van időpont, de 30 hetesen megint lesz genetika (a Delfint ajánlották arra).
2022. júl. 8. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mentem. Ha nincs indikáció, csak lehúzás.
2022. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mennek. Teljesen felesleges.
2022. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, mert barátnőmnek előtte született szívbeteg kisfia, amit csak a születése után vettek észre. Gondoltam, ha ki is derül, olyan helyen szülök, ahol rögtön eltudják látni. Ettől függetlenül ha nincs indok és nem parázol különösen tényleg felesleges. Annyi betegség van amit nem lehet kiszűrni, nem tudunk mindent irányítani.
2022. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam és nem bántam meg, jó volt tudni hogy minden rendben. Lehet egyesek szerint "lehuzas", én megcsinaltattam. Nem ennek az árán múlt a dolog. (szintén 39 éves vagyok)
2022. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Legfeljebb semmi baja és fizettél ezért, de lehet találnak valamit és akkor áldod az eget amiért erre" pazaroltad" az időd.
2022. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felesleges de végülis belefér. Sokat küzdöttünk ezért a babáért. Nekem is az a gondolatom, hogy ha véletlenül lenne bármi akkor jobb olyan kórházban szülni ahol fel vannak rá készülve.
2022. júl. 8. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi megyünk majd, de nekünk a 12. Hetin volt pár apróbb eltérés.
2022. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

En voltam a lanyommal es most is megyek a kistesoval, ha van ra lehetoseg miert ne.

Ismerosom babaja szuletesekor derult ki h szivfejlodesi rendellenessege van es olyan korhazban szult (magankorhaz) ahol erre nincs ellatas igy at kellett szallitani egy allami pic-re. Mondtak neki az orvosok h jobb lett volna ha nem kell szallitani es ott szul alapjaraton

2022. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!