Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerek 35 hetesen szerintem...

Kerek 35 hetesen szerintem kicsi a baba becsült súlya az orvos szerint! Kicsit megijedtem! Kinek mekkora volt ekkor?

Figyelt kérdés

Ma voltam ultrahangon, kerek 35 hetes vagyok. Az orvos az ultrahang nézése során annyit mondott, minden rendben de a becsült súllyal nem vagyok kibékülve. Nagyon megijedtem. Elvileg 35 hetesen 2080 gram +- 350 gram. Azóta nagyon elvagyok keseredve hogy szegénykém nem tud úgy gyarapodni ahogy kellene?!

Méretek:

BPD: 9.14 cm

Ofd: 9.95 cm

Hc: 30.02 cm

Ac: 27.73 cm

FL: 6.51 cm

Menstruacio alapjàn : 35 hetes

Méretek alapján: 32 hét 5 napos

Létezik hogy később fogant? A terhességi teszt is viszonylag későn mutatta ki a pozitiv csikot.



2022. júl. 8. 21:51
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Látod felesleges volt az aggodalom 😊 Boldog babázást kívánok neked ❤️
2022. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!