Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem is tudom hol kezdjem

Szóval már 5. napja késik a menstruációm, viszont már 1 héttel ezelőtt is olyan mindjárt megjön érzésem volt, szúró fájdalmat éreztem az alhasamban és a mellbimbóim is nagyon érzékenyek. Nem szokott fájni mielőtt megjön, viszont az édeset ilyenkor nagyon kívánom, most viszont egyáltalán nem. Kicsit fáradtnak, kimerültnek érzem magam.

Tudom, tudom vegyek tesztet, menjek el az orvoshoz. Az orvosom szabadságon van, tesztet meg lehet, hogy ma hozatok párommal.(természetesen el fogok menni mindenképpen az orvoshoz)

De addig is kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, tapasztalataitokra.

Köszönöm, ha megosztod velem.

Kérlek titeket, hogy kulturált módon tegyétek ezt. Köszönöm



2022. júl. 11. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak azt tudom mondani, hogy a teszt 5 nappal előte is mutatja nem hogy utána
2022. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnél? Ha szexelsz, nem védekeztek, és késik is, akkor lehetsz. De nyilván nem biztos. Előfordulhat egyébként is e nnyi késés.
2022. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Azt mondják, hogy a terhességi tesztet reggel érdemes megcsinálni, de gondolom ha terhes lennék akkor már ha este csinálom is megbízható eredményt kapnék, ugye? 😊

2022. júl. 11. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
5 nap késésnél bármikor tesztelhetsz! Írj majd mi volt, drukkolok :)
2022. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊😊😊
2022. júl. 11. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szorítok neked!:)

Sok sikert ! Aztán írd meg milett!!:))

2022. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teszt 99,9999 %-osan fogja mutatni, orvos még úgysem látna semmit, azzal ráérnél 2 hét késésnél menni.
2022. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Ma reggel 2 teszt is pozitívat mutatott 🥰

2022. júl. 16. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!