Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van?Barnàs vères folyàs...

Baj van?Barnàs vères folyàs lett a wc papìron,kakilàs utàn.6+4napos kismama vagyok.Most is csikar,görcsöl az egèsz hasam.Holnap hìvom a nőgyògyàszatot.

Figyelt kérdés
Semmi görcs nem volt idàig,jòl voltam.Tüneteim is alig voltak.Mi lehet?
2022. júl. 11. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet sajnos probléma is, ne várj holnapig
2022. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma lenne esedèkes a nem vàrt is.Hosszù ciklusaim vannak.Màr 2hete pozitiv a tesztem.Vidèken vagyunk.Fèrjem ès a 3èves kisfiam alszik.Ha durvul felkeltem őket ès megyünk.
2022. júl. 11. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Magneziumot bevennék. Remélhetőleg a végbél felől jön.
2022. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vettem be magnerotot.Azòta nincs semmi a papìron.Bìzom benne,hogy minden rendben lesz.
2022. júl. 11. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Hogy meg csak ma kellene megjonnie ?

Akkor lehet rendesen megjon, es kemiai terhesseg volt, ami szinte minden 2. nonek van, csak nem derul ki, mert nem tesztelgetnek elmaradt menstruacio elott. NEM kell elore tesztelni, pont ezert.

2022. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen ìgy van.Nekem rendszertelen a ciklusom.42-49nap.De volt màr 35napos is.32.ciklus napon lett erős pozitiv a tesztem.Ma vagyok 46.napon.Azòta elmùlt a görcs is,semmi folyàs nincs.Most màr ùgy gondolom,hogy a wc-zès miatt lehetett.Vmi olyat ehettem,mert màr ment azòta a hasam is.Most màr jò.Reggel megpròbàlom,hogy fogadjanak a kòrhàzban.
2022. júl. 11. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék nyugodt ebben a helyzetben. Menj el minnél hamarabb orvoshoz, jobb lenne, ha látna.
2022. júl. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt a "ma kellene megjönnie" dolgot.

Ha hosszú valakinek a ciklusa, akkor sem a luteális fázis a hosszú, hanem az ovuláció előtti follikuláris fázis nyúlik el. Ha már két hete pozitív a teszted, akkor kb. az első pozitív tesztnél kellett volna megjönnie, mert akkor voltál 4 hetes terhes.


Példának okáért nekem 26-28 napos ciklusaim voltak, de a lombik kezelés alatt a 20. napig tolták a ciklusom első szakaszát, és 20. nap volt a leszívás. Így nekem az azóta bebizonyosodott terhességet nem az utolsó vérzésemtől számolják, mint normál esetben, hanem úgy, hogy a leszívás napján voltam 2 hetes (nem pedig egy nap híján 3).

2022. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!