Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lesz jobb a reggeli...

Mikortól lesz jobb a reggeli rosszullét?

Figyelt kérdés

Már a 20. hétben vagyok. A könyvek szerint már nem kéne legyen hányingerem. Az orvos is csak annyit mond, hogy már enyhülnie kellett volna és legyek türelemmel.

Szerencsére itthon dolgozom, de délig felöltözni is alig tudok olyan erős hányingerem van. Pár nappal ezelőtt a párom ölébe ment. Főzni is nehéz így.

Nem tudtok valami praktikák amitől enyhülhet?



2022. júl. 15. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát, nekem az volt a praktikám, ha lehet így nevezni, hogy teljesen felborítottam a bioritmusomat. Délelőtt aludtam, mert akkor voltam a legrosszabbul, éjjel meg fent, nagyon sokáig, mert akkor voltam jól.

Bár te dolgozol délelőtt, gondolom nem tudod átaludni a rosszabb részt. ☹️

2022. júl. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó ötlet, csak sajnos nem megvalósítható.

Nappal dolgoznom, a férjem sokat dolgozik, és fontos hogy éjjel kipihenje magát.

2022. júl. 15. 01:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is átaludtam a reggeleket, csak egy idő után délután is ugyanolyan rosszul voltam.

Én citromos jeges vizet iszogattam, összehúzta a gyomrom.

2022. júl. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet megmondani. Lehet hamarosan megszűnik, de az is lehet, szülésig elkísér. Nekem ez utóbbi volt az első terhességemnél. A 28-30.-ig hétig folyamatosan minden nap hànytam többször, aztàn a 36. hétig volt egy nyugisabb időszak, előfordult, hogy néhány napig egyáltalán nem volt hányás, aztán folytatódott szülésig.
2022. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem eltartott a 28. hétig, csak mandarinom és pirítóson éltem.

Aztán megjött az étvágy is, de terhességi cukros lettem, diétázni kellett… összesen 6 kiló plusszal mentem szülni.

2022. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!