Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Büncselekménynek számít ha...

Büncselekménynek számít ha nem mondom el hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Teherbe estem életem nagy szerelmétől, sajnos ő erre még nem áll készen (nem tud róla de ismerem őt, nem akarna gyereket, még magunkat sem bírjuk eltartani, nem élünk együtt).

Félek hogy ha elmondanám neki akkor elhagyna vagy nagyon összevesznénk mert erőltetné higy vetessem el vagy nem tudom... Nem merem elmondani. Én nagyon szeretném ezt a babát, egy igazi szerelemgyümölcs, senki mástól nem akarnék csak tőle. Azon gondolkozom hogy eltűnők az életéből és megszülöm a gyerekünket de neki nem akarom elmondani. Ez bűncselekménynek számít?


2022. júl. 23. 07:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem való neked gyerek hidd el....
2022. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Ne a szüleiddel akard eltartatni magatokat. Ők megpróbáltàk már egyszer. Nem sikerült nekik értelmes gyereket nevelni.
2022. júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha magatokat sem bírjátok eltartani, hogyan alkarod a gyereket eltartani?
2022. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

Az örökbeadással kapcsoaldban milyen érzéseid vannak, az menne lelkileg?

Örökbeadni mindenképp jogod van, tehát úgy biztosan nem kényszeríthet senki abortuszra, ha kifejezetten örökbe akarod adni.

2022. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem bűncselekmény amennyiben elmultal 18 éves. Nyugodtan elkoltozhetsz új életet kezdhetsz, csak hogyan fog megmaradni akkor ez a mindent elsöprő szerelmi párkapcsolat, amiben annyit nem lehet elmondani, hogy te szeretnéd ezt a nagyon véletlenül váratlanul megfogant szerelembebit megszulni. Vagy úgy képzeled, hogy majd 9 hónap múlva a polyassal a kezedben visszajössz, mint valami romantikus regényben, és majd életed szerelme hirtelen elerzekenyul és térdre esik előtted? Mert szerintem ez az opció inkább megöli a bizalmat a kapcsolatban (hiszen hónapokra eltunsz)

Én egyébként nem támogatom az abortuszt, le lehet pontozni, de kérdező, akkor itt az idő felnőni és szembenézni a következményekkel. Felnőttként felelősséggel tartozol a döntéseidert, nem lehet azzal takarozni aktív szexuális életet élő nőként, hogy de véletlen volt.

2022. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Ne add örökbe és ne vetesd el. Meg fogod bánni. Szüld meg, mégha szegénységbe is. Ne hallgass a sok "modern" emberre.
2022. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem értelek.

Lelépsz egyedül neveled, vagy elmondod, ő lép le és egyedül neveled. Az eredmény ugyanaz.


Viszont ha elmondod, van esély más kifejletre.

2022. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

"nem élünk együtt). Félek hogy ha elmondanám neki akkor elhagyna"

Hogy hagyna el, ha igazából együtt sem vagytok?!

2022. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Mi ez, valami szerelmes regény?
2022. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

Elmúltál már 16 éves? Nagyjából annyi idősen fogalmaztam így utoljára, már attól rosszul lettem, hogy elolvastam ezt az ömlengést, pedig már egy hónapja elmúlt a hányingerem.


Valóban nem értem, mi a célod azzal, ha nem mondod el neki, de eltűnsz. A végeredmény ugyanaz…

2022. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!