Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e a magzattal probléma...

Lehet-e a magzattal probléma ha a fogantatástól számított 2. hétben ittam kb 4 db dobozos sört vagy még annál is kevesebbet!?

Figyelt kérdés
Persze nem tudtam, hogy terhes vagyok!!!

2022. aug. 1. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj, nyugi!
2022. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A mindent vagy semmit elve érvényesül az első két (más tankönyvek szerint három) hétben. Ne aggódj.
2022. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz probléma, ne aggódj.
2022. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja
2022. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Embrió, nem magzat. Nincs még ilyenkor összeköttetés sem úgyhogy nem lesz baja.

Én is már terhes voltam csak még nem tudtam és cigiztem, ittam. Szilveszter volt.

2022. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy anya és baba kb 6. héten lesznek “összekötve” tehát ne aggódj!:)
2022. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már.. Mitől lehetne? Egy pár milliméteres embrióról van szó. A méhlepénynek még se híre se hamva. De ezeket nem tudod?
2022. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én iszonyatosan berúgtam az azelőtti nap, hogy kiderült, hogy terhes vagyok (régóta próbálkoztunk már, úgyhogy nem számítottam rá). Semmi baja nem lett a kicsinek. Ilyen korán ez még nem számít.
2022. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam egy hét késésnel es barnázásnál nem látott semmit a nőgyógyász azt mondta van egy kis méhszájsebem ès valószínűleg hormonzavar, biztos hamarosan meg fog jönni..

Aznáp este bánatomban megittam 1-2 doboz sört meg elszivtam pár szál elektromos cigit és lemondtam az egészről. Akkor már kb 1 eve probalkoztunk! Pár nap múlva pozitív lett a tesztem! Teljesen egészséges kisfiú.

2022. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!