Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg mennyiségétől függ hogy...

Hcg mennyiségétől függ hogy mit látnak ultrahangon?

Figyelt kérdés
Úgy tudom legalább 1500 (vagy 2000)-nek kell lennie a HCG szintnek hogy ultrahangon látni lehessen bármit is. Pont 1 hete voltam peteérés alapján 4+6 vagy 5+0 hetesen ultrahangon, a HCG 800 volt és semmit nem láttak méhen belül. Ma egy héttel később vagyis 5+6 vagy 6+0 hetesen méhen belül láttak egy 4x5mm petezsákot benne szikhólyaggal. Ez jónak számít? Később nem lehetett peteérésem mert hőgörbét vezettem ovuteszteltem és nem is volt szex később amiből foganhatott volna. Arra gondoltam azért látták később a petezsákot mert lassabb ütemben termelődik a hcg és a 800as értéknél nem is láthattak volna még semmit. Akár hol nézem a 4-5mm petezsák 4-5 hetes terhességnek felel meg de annyi biztosan nem lehetek, az teljesen képtelenség ugyanis méret szerint akkor kellett volna fogannia amikor már a digi clearblue 1-2t mutatott 🤷🏼‍♀️ Orvos nem mondott semmit csak hogy 1 hét múlva kontroll és valószínűleg szívhang is lesz már

2022. aug. 3. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha nekem így indult akkor missed lett az egyiknél szívhang sem lett a másiknál lett pulzál@s de sajnos párnap múlva elindult a vetélés.

Itt a gyk n azért olvastam olyat akinek így is jól alakult, reménykedj hogy te köztük leszel.

2022. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért mentél ilyen korán, lehet hogy jó okod volt, de ha másra nem is, arra jó volt hogy most ezen pörögj. Az én terhességem szinte végig majdnem 2 héttel kisebbnek lászott az uh-n mint a menstruáció szerinti számított kor. És lehetetlen, hogy annyival később volt az ovum, mert menet közben nézettem egy progeszteront, és látszott hogy x napon már megvolt. Szóval beállítottam menstruació szerint 7 hetesen, és láttak egy petezsákot szikhólyaggal. (Addigra már bőven többezres hcg-m volt). Egy héttel később kellett visszamennem, közben még az eüs barátnőm is próbált finoman célozgatni rá, hogy ez nem biztos hogy jót jelent. Hát nem jelentett semmi rosszat. Egy hét múlva embrio szívműködéssel jelen 😊 Szerintem még ne idegeskedj ezen.
2022. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz annak utána, hogy mit mutat a digitási clearblue.
2022. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt nem értem mire értetted. A digitális cb azt mutatja kb hány hetes vagyok hcg szint alapján. Mikor először terszteltem vele pozit mellette a predi is halvány pozi volt. Vagyis akkor már elkezdett termelődni a hcg. Július 16-án lett először pozitív a tesztem de ha a mai uhn 4mm petezsákot láttak az méret alapján 4+4 hetes ami azert sem lehetséges mert annak július 16 körül kellett volna fogannia de ugye akkor már a hcg teszt pozi lett.


Azért voltam hamar dokinál mert amint méhen belül látnak valamit progit kell szednem

2022. aug. 3. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jól tudod kérdező mert a digitális cb nem azt mutatja hogy hány hetes terhes vagy, hanem hogy hány héttel ezelőtt lehetett a fogamzás ideje.
2022. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor te már július 16.án amikor teszteltél a cb-vel, akkor már 3-4 hetes terhes voltál.

Ezekből az információkból kiindulva és nem bíztatnálak, de természetesen kívánom a legjobbakat! Jelentkezz ha voltál ismét dokinál (5#).

2022. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5: ez részletkérdés. Egyébként tisztában vagyok vele hogy az 1-2 az 3-4 hetes terhességet jelent és így tovább. Nem ezen volt a hangsúly, valamit félreértesz, egyébként a hétszámláló nem valami megbízható ugyanis van akinek már pár napos késéssel 3+ mutat mert olyan magas a hcg szintje de az nem jelenti hogy több mint 5 hetes terhes. A kerdesemben azon volt a hangsuly hogy pozitiv lett es ennyi….ami azt jelenti hogy jelen van a hcg és nem én hallucinálom oda a második csíkot a tesztre
2022. aug. 4. 02:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!