Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet már szívhang?

Lehet már szívhang?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Június 28.-án volt az utolsó mensesem napja. Most az 5.-hétben vagyok, jövőhét kedden kezdem a 6.hetet, szerintetek lehet már akkor szívhang?

Tudom, hogy kilehet várni a 7.hetet, de megnyugatás képpen is mennék, hogy biztos jo helyen van-e .



2022. aug. 4. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Kétesélyes, nem lenne meglepő, ha nem lenne. Ha nincs panaszod én nem akkor mennék, sokkal előrébb nem leszel. 8. héten mennék, akkor már nem kétséges mit látnak. De persze te tudod.
2022. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6+2 napon már volt.
2022. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy oldali petefészek szúrkálás, fájdalom van,néha a másik oldal is.
2022. aug. 4. 14:46
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Én 6+1-nél voltam, akkor még nem volt. De mindenkinél más. Ha tutira akarsz menni, és nincs panasz, akkor várhatsz meg 2 hetet:)
2022. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát pont ezért szokták ajánlani, hogy a 7 hét után menj, sőt ha megvárod a 8 hetet még jobb, mert általában ha nincs szívhang (ami 6 hetesen ha pontosan, vagy később fogant egy kicsivel nagyon valószínű) az anyák hajlamosak pánikozni. Én a helyedben azon gondolkodnék, hogy te ebbe bele tudsz e törődni, ha már elmész. A terhesség korai szakaszában, de később sem tesz jót a stressz. Én nem mennék a helyedben sehova, de neked kell ezt mérlegelned. Ebben azt időszakban kb az tudja mutatni, hogy minden rendben van, hogy nem vérzel, vagy nem görcsölsz iszonyatosan.
2022. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
5hét 6 naposan voltam, szintén azért, hogy jó helyen tapadt-e. 89es szívverése volt, a hangját még nem lehetett hallani, de ez így normális volt. Egy hét múlva be kellett mennem az ügyeletre, akkor már volt hangja :)
2022. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A lányomnak nyolc hetesen volt szívhangja, későn fogant baba. Hét hetesen a doktornő úgy szánakozott uh-n, épp csak nem mondta ki, hogy nem él.

Többet sose mennék korán, felesleges stressz.

2022. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam dokinál, 6+6 de a doki 6+4 et mondott (gondolom méret alapján) és én igaz nem hallottam a szívhangot, meg nem is láttam a monitort se, de azt mondta hogy van szívműködés, és vissza hívott 2hét múlva.
2022. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

És a petefészek fájdalom, nyilalás,normális? Van mikor leülök akkor is érzem picit

2022. aug. 4. 16:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, azt mondta nyúlnak az izmok, készül a hely a picinek stb.
2022. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!