Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viseli a párotok terhessé...

Hogy viseli a párotok terhesség alatt a "szexelvonást"? Vagy ti hogy élitek meg az "alternatív" szex módszereket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt szükség "szex-elvonásra", az utolsó napig csináltuk. Addig, míg az orvosod nem mondja, hogy tilos, nyugodtan szeretkezhettek... A babának nem fogtok vele ártani :)
2010. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Veszélyeztetett terhes vagy? Mert csak ebben az esetben kell tartózkodni az együttlétektől.
2010. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én a rosszullétek meg a fáradtság miatt nem kívánom. dolgozunk, este fáradtak vagyunk. én szeretném ha több lenne, biztos ő is, de ritkán tudunk sort keríteni. talán most a 2. trimeszterben. (14 hetes)
2010. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mi eleinte szexeltünk de csak finoman.szóval csakis misszionárius pózban és gyengéden.az utolsó 3 hónapban viszont már nem ,igaz a párom nem volt itthon egész terhességem alatt csak 5-6 hetente 1 hetet mert külföldön dolgozott/dolgozik.

soha nem mondta nekem hogy akkor csináljuk orálisan.megtettem volna ha kéri,nincs abba semmi.egyébként is szoktuk úgy csinálni.

második terhességnél nem fogom hagyni hogy ne engedje :)

attól hogy terhes vagyok neki még lehet jó :)

2010. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 25hetes, 5hete nem volt semmi.

Veszélyeztetett vagyok, bár a doki nem tiltott el.De mikor utoljára csináltuk vagyis próbáltuk csinálni, fájt, mintha belül valamibe beleütközött volna, és nem engedte volna tovább.

Megijedtünk azóta egyszer próbáltuk, ugyanez, úgyhogy most már nem is próbálkozunk vele!

Én orálisan nem tudok elmenni, de páromat attól kielégítem, mert ha nekem nem lehet legalább neki legyen jó:)

Aztán én is elég nehezen bírom:)

2010. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi jól bírtuk:) Cserébe kaptunk egy egészséges kisbabát, aki a 41. héten született Most 8 hónapos:)
2010. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Még a "legjobb" apuka jelölt is besokall hosszú idő kiesés után. És természetesen nem azért, mert nem szeretne, de mivel a férfiak éreznek legkevesebbet a terhesség tényéből, ezért néha elfelejtik, hogy mi is a helyzet. A felelősségen kívül. Annak is vigyáznia kell, aki mondjuk nincs eltiltva a konkrét szeretkezéstől. Tolerancia kérdése. Minél jobban be kell vonni apukát a terhesség összes "kínjába". Persze ne hányjon helyettünk :-), mert hamar feladják. Nekünk mindig, mindenben rugalmasabbnak kell lennünk. Hosszú távon kell gondolkodni, hogy ne legyen még véletlenül sem az örömszerzés kárán baj. Így meg kell beszélni. Ki mit bír, szeretne...

A párom volt hogy kicsit kiborult, hogy már nagyon szeretne érezni, de aztán helyreteszem a hisztit. Aztán pedig ha sokáig nem vagyunk együtt, akkor "elkényeztetem" úgy, hogy azért ne legyen egyoldalú.

2010. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekünk csak az utolsó két hónapban volt eltiltás, aztán a szülés után kb 3 hónapig nem ment. Elég rosszul viseltem, hogy , bár én is vágytam volna együttlétekre, de nem lehetett - így hát maradt az orális. Iszonyú volt, mint a "kötelező" mosogatás. Azelőtt is csináltuk így, de más az, ha együtt csináljátok, vagy ha csak te csinálod neki. Az én párom az havi 5 napot sem bírja ki. Most gondolkozunk a 2. babán-ezért kérdeztem, hogy hogy oldjátok meg...
2010. szept. 23. 11:41
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Nekünk az elején nem lehetett "hagyományos" módon, maradt az orális, amit amúgy is napi szinten gyakoroltunk. A bökkenő csak az lett, hogy a 6. héttől iszonyú hányinger jött rám ...

1-2 nap kihagyás után viszont én mondtam azt, hogy igy is, úgy is hányingerem van egész nap, meg öklendezem, akkor tegyem ezt legalább valami nemes cél érdekében.

Nekem nagyon fontos, hogy a Férjem "jól érezze magát", és akkor is "rábeszélem", ha Ő maga tapintatból inkább békén hagyna. (Maximum könnyebben hányok utána :-))

2010. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az elején volt eltiltás aztán középidőben bepótolgattuk most meg már egyre nehezebb nekem a nagy pocival:)Az én párom sem bírja a megvonást,de a tiltás alatt az orális szexet is megunta:)
2010. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!